1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 i przeprowadzka do miasta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Koniec z życiem na wsi, Forza Horizon 2 stawia na różnorodność.

Forza Motorsport to w miarę poważna gra, która gości głównie na wyścigowych torach czy też ulicach wijących się pomiędzy górskimi szczytami. Nie po drodze jej z miejskimi terenami. Także w mniej poważnym bracie, Forza Horizon, nie znalazło się miejsce na w pełni wymiarowe cyfrowe miasto - w grze dostępne były tylko wioski i mniejsze miasteczka. Forza Horizon 2 naprawia ten błąd, serwując grze przeprowadzkę do miasta po raz pierwszy dla całej marki.

Będzie to położone na południu Francji miasto Nicea. Zanim deweloperzy zdecydowali się na to miasto, przyglądali się także innym. - Rozglądaliśmy się wszędzie, ale Nicea była naszym faworytem. To jest po prostu przepiękne miasto i jest niesamowicie ikoniczne - powiedział dyrektor kreatywny Ralph Fulton, z Playground. Jak ujawnia, miejska metropolia marzyła mu się już od czasów pierwszej części Forza Horizon. - Chciałem, byśmy zrobili to w pierwszej części gry. Mieliśmy miasteczko, ale od samego początku pragnęliśmy wykonać pełnowymiarowe, nowoczesne miasto - powiedział Fulton.

Dzięki umiejscowieniu w grze miasta zmienia się charakter zabawy. - To wszystko zmieniło i pokazuje wszechstronność Forza Horizon 2, w której możesz jeździć zarówno po urokliwych wiejskich okolicach, ale za chwilę masz do swojej dyspozycji także przepiękne miasto - dodał Fulton. Oprócz większej różnorodności mapa w grze jest także trzykrotnie większa niż ta z jedynki. Ciekawych miejsc do pojeżdżenia z pewnością więc nie zabraknie. ​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam tylko jedno do powiedzenia:

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta pierdu pierdu.. Co z wersją na X360? Będzie to samo? Bo jakoś o tej wersji nie wiemy kompletnie nic.. ;/

5. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie 3x większa tylko miejsca do jazdy jest 3x więcej, mapa będzie wielkości tej z jedynki, trochę lipa.

6. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Mi tam się pomysł podoba, przetestujemy Forze w mieście :)

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mnie się to średnio podoba, lubiłem pierwszą cześć za międzygminnymi widoki, miasto to ja mam dookoła siebie.

8. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    już widzę jak nie będę mógł się oderwać od konsoli

Wczytywanie...

Poleć forum