1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

forza horizon 2 i watchdogs problem z odpaleniem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Frosik, Październik 31, 2014.

1. Frosik

Frosik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Gdy włączam forze horizon 2 ,zaczyna się ładować.
    Czekam kilka minut po czym wyskakuje błąd: "nie mozna odczytac plyty, przetrzyj płyte miekka sciereczka" .
    Przetarłem płyte miekka sciereczka i nic to nie pomogło , ktoś ma jakieś pomysły co bym musiał zrobić żeby ta gra mi działała?

Mam też problem z grą watchdogs. Wkładam płytę drugą , gra się odpala i wyskakuje komunikat "Proszę włożyć dysk nr.1 aby uruchomić instalację gry" . Gdy wkładam dysk nr.1 , gra się nie włącza i wyskakuje takie coś "nierozpoznawalna płyta"
    ktoś wie co muszę zrobić aby zagrać w te gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie zdarzyło ci się może podnieść/przesunąć/zmienić pozycję konsoli, gdy jakaś płyta chodziła w napędzie?

Wczytywanie...

Poleć forum