1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 - kilka pytań:)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bolce8Havana, Październik 17, 2014.

1. Bolce8Havana

Bolce8Havana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam,
    gram od kilku dni w FH2 i włączył mi się "achieve hunter":)

Czy ktoś z grających w dwójkę Horizona może mi powiedzieć na jakim levelu dostaje się brązową opaskę, no i złotą w sumie też? Mam 140 level i nie mam bladego pojęcia kiedy wpada następny "kolor":p

edit: już dostałem brązową - na 150 levelu, czyżby złota opaska za 200-tny level?

Kolejna sprawa - mam odkrytych 339 z 340 dróg i przeglądnąłem wzdłuż i wszerz mapę i nie mam już żadnej nieodkrytej drogi - czyżby coś przegapił czy np. po przejechaniu wszystkich wyścigów dostanę jakiś bonusowy wyścig?

Kolejny achievement, który mnie "drażni" to "Premia" - mam mieć ponoć 3 premie jadąc w wyścigu za jakimś graczem czy coś - kurdę za bardzo mi to nie wyskakuje... może jakaś podpowiedź?

A i jeszcze pokaz z listy życzeń - drift Silvią S13 - za cholerę nie potrafię wprowadzić tego auta w drift, a drift na ręcznym się nie liczy, mam wyłączony ABS i kontrolę trakcji, ale to auto jest tak słabe, że nie idzie go wprowadzić w drift tak jak np. RUFa.

Ktoś mi coś podpowie...?:)
    Z góry dziękówa.

Wczytywanie...

Poleć forum