1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 - nie można dołączyć do sesji sprawdź połączenie sieciowe

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez krzys1190, Lipiec 4, 2015.

1. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Pomimo tego że konsola twierdzi że jest wszystko ok to nie mogę dołączyć do online w FH2, w sieci nie znalazłem rozwiązania. W np. Bf4 online działa bezproblemowo.

Ma ktoś jakiś pomysł ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nikt nie ma pomysły ani się nie spotkał z takim problemem ?

4. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A próbowałeś resetować połączenie sieciowe? Akurat z takim problemem się nie spotkałem, ale w FH2 akurat mam wiele problemów z graniem po sieci. Po 5 sekundach w lobby wyrzucało mnie, zacinający się głoś na czacie - reset routera za którymś razem poskutkował. Jeżeli dalej masz ten problem to może zgłoś się na Support Live Chat na stronie Xboxa. Fajna, fachowa pomoc. Zgłaszałem się już tam 2 razy i po 10 minutach zgłaszał się do mnie ich pracownik i mogłem normalnie z nim pisać.

5. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    IPsec to protokół połączenia VPN. Nie wiem po co on byłby potrzebny. Jaki masz router? W niektórych nie ma możliwości przepuszczania ruchu VPN. Opcja IPsec idzie przeważnie w parze z PPTP Pass-through oraz L2TP Pass-through. U mnie w routerze występuje to w Network - ALG Settings. Jednak tak jak wcześniej wspomniałem, nie wszystkie routery moją te opcje.

7. krzys1190

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Router to Huawei b593s-22

8. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety nie znam jego opcji. Próbowałem szukać jakiegoś demo, ale marnie to idzie. Jeśli problem można rozwiązać przez przepuszczenie ruchu VPN, to obawiam się, że musiałbyś zmieniać router. Jednak przez jakimikolwiek zmianami, poszukałbym kogoś znajomego, kto ma możliwość puszczenia IPsec i sprawdził na konsoli co się będzie działo. Osobiście sprawdziłbym zarówno z włączonym IPsec, jak i wyłączonym. Tak, aby być pewnym, że to na pewno jest rozwiązaniem.

Znalazłem specyfikację na jakiejś stronie, w której jest informacja, że ten router przepuszcza ruch VPN. Te opcje powinny gdzieś być.

Huawei B593s-22 Features:-

- High Speed Embedded 4G Router - Insert 4G SIM and share your internet.
    - 4 x LAN Ports for wired connectivity
    - Enhanced WiFi Coverage
    - File Sharing
    - VPN Pass-through
    - Easy to use Mobile Control
    - Secure Online Upgrade
    - LTE Cat4 and CSFB & VoIP supported
    - WiFi 802.11 b/g/n for up to 32 users
    - Rear panel of B593 is removable and reveals 2 x SMA External Cellular Antenna Connectors for External 4G Antennas.
    - Features RJ11 Telephone port but this is not for GSM Calls - it is for VoIP Calls (NOT SKYPE) - however VoIP over 4G is not always supported by UK 4G service providers.

Poszukaj dokładnie w opcjach. Jeśli nie znajdziesz, to odezwij się jutro na PW. Mogę się połączyć poprzez team viewer i zerknąć na konfigurację routera.

9. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam dokładnie ten sam problem. Router to stary Livebox Sagem fast 3202. W ustawieniach routera brak IpSec, nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Wczytywanie...

Poleć forum