1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 to wciąż jedynie plotki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 17, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Którymi niestety zadowalać muszą się spragnieni oficjalnych wieści na temat kontynuacji doskonałej ścigałki autorstwa Playground Games fani. Na szczęście najnowsza poszlaka nie jest kolejnym wpisem z gatunku "anonimowe źródło podało" i faktycznie wskazywać może na tegoroczną premierę sequela Forza Horizon.

Brytyjski producent sportowych fur, Ultima Sports, na swoim oficjalnym Facebooku postanowił pochwalić się podpisaniem nowego kontraktu z Microsoftem, a co za tym idzie obecnością sygnowanych jego logiem samochodów w "nowej grze wideo, która ukaże się w dalszej części 2014 roku". Jako że za kółkiem konstrukcji Ultima Sports zasiąść można w Forzie Motorsport 4 i 5, to naturalnym skojarzeniem jest Forza Horizon 2.

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na pewno wyjdzie MS nie przepuści zarobku plus jedynka była bardzo dobra.

4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    ehh szkoda że tylko plotki, bo jedynka naprawde mnie urzekła swoim klimatem

5. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jedynka to najlepsza ścigałka w jaką grałem, dla mnie lepsza nawet od undergrounda 2 którego uważałem za króla arcadówek. Genialny klimat, muzyka i nocne wyścigi po górskich serpentynach siedząc za kółkiem Nissana GT-R :)

6. Punisher

Punisher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Chełm, Poland
    Własnie,musi wyjśc dwójka,specjalnie dla Horizona 2 kupiłbym XONEa,a nie znowu te beznadziejne ,nudne,mało czym różniące się Motorsporty,4,5,6. Jedynka była jedną z najlepszych ścigałek ever,obok GRIDa 1,Colina 2,NFS Under 2 według mnie

7. masti1986

masti1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Southampton(Wielka Brytania)
    Już nie mogę się doczekać, pierwsza cześć była wspaniała w sumie to i jest.

8. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe czy będzie na grafie forzy 5, kto ma 360 to nie pogra a ms na pewno to wyda.

9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Nie będę oryginalny i też powiem, że pierwszy Horizon bardzo mi się podobał...
    jednak dodam, że dwójka mogłaby być dla mnie (obok Halo 5) decydującym czynnikiem żeby zakupić Xbox'a One.

10. zawiejos

zawiejos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zgadza się, Horizon 2 to będzie system seller xbox one. Na pewno dla tej gry wrócę do xboxa.

11. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grałem w część pierwszą i według mnie jest najlepszą samochodówką z otwartym światem i przyjemnym klimatem gry. Ja również dla drugiej części mógłbym rozważyć kupno XO.

Wczytywanie...

Poleć forum