1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 w wersji na Xboksa 360 bez DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Turn 10 potwierdziło, że DLC do Forza Horizon 2 będzie dostępne tylko dla wersji na Xboksa One.

Na forum gry Forza Horizon 2, menadżer społecznościowy, Brian Ekberg, wyjaśnił, że posiadacze gry w wersji na Xboksa 360 nie mogą liczyć ani na DLC, ani na Forza Rewards.

- Aktualnie planujemy wydanie DLC tylko dla Forza Horizon 2 na Xboksa One. Także Forza Rewards będzie dostępne tylko na platformie Xbox One. Oznacza to, że posiadacze wersji na Xboksa 360 nie otrzymają ani samochodów, ani kredytów Forza Rewards. Dodatkowo, postępy naliczane w wersji na Xboksa 360 nie wliczają się do Forza Rewards Tier Level Score. Tylko postępy w Forza Horizon 2 w wersji na Xboksa One wliczają się do Forza Score (oraz Tier Level) w Forza Rewards.

Po tak szczegółowym wyjaśnieniu nie ma już raczej miejsca na żadne wątpliwości.

Jeśli macie Xboksa One, możecie za parę złotych zaopatrzyć się w pierwsze DLC - zestaw nowych samochodów, które właśnie zostały udostępnione w pakiecie Mobil 1 Car Pack. Zawiera on następujące pojazdy: Jaguar F-Type R Coupe (2015), Jeep Grand Cherokee SRT (2014), Renault Clio RS 200 (2013), Volkswagen Scirocco 16v (1988), Maserati 300 S (1957). Posiadacze Season Passa otrzymają je bez dodatkowych kosztów, a dodatkowo będą mogli pojeździć BMW M5 (1988).​

2. Lotnik421 Xbox One

3. XDFSQ

XDFSQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Praust
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nieładnie...oj nieładnie :(

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Było to wiadome przed premierą...

6. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie zarobią proste, według mnie.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Szczyt chamstwa!!
    Widać politykę M$hitu stosunku do X360, który przyniósł i nadal przynosi im zyski!
    I nikt mi nie powie, że konsola jest za słaba na DLC..

Po prostu spaprali wersję na X360 i jeszcze bardziej spaprali bo brak DLC.
    Jakby gra była na równi z FH1 to każdy posiadacz X360 byłby pewnie wniebowzięty..

Brak słów.

Dalej kupujcie sobie te Xgone od tych zaufanych sprzedawców M$hitowców.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    kupilem i moge sie cieszyc z Forzy Horizon 2 na XO a nie wiecznie marudzic na MS, jak nie pasuje to sprzedaj i kup PS4 lub PC skoro Xbox jest taki do bani a MS tak nie cierpisz...

9. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak widać ms wsędzie szuka frajerów. Albo na ich konsole "nowej" generacji albo na ich bieda wersje dla starej generacji. Szczerze to ten horizon jest największym bublem poprzedniej generacji. Nie spodziewałem się że ms i turn10 pokaże fucka fanom serii. Szkoda mi tych 3.80 które kosztował mnie verbatim...

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To teraz T10 złapało u mnie wielkiego minusa, olali nas wydajać bubla z grafiką jak z przez 10 lat (miejscami nie mówię że cała mapa) a teraz jeszcze nie będą wydawać dlc, patch'y też może nie bezie, co?

Jak dadzą XO w cenie dla Polaka to chętnie kupie ale więcej jak 800zł za konsole nie dam. Do tego gry po 100zł a nie z księżyca 280 nie wiem za co. Już nie mówiąc o kompatybilności wstecznej... Chętnie pochowam bym x360 ale po prostu nie stać mnie na przesiadkę.

11. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Panowie, to wszystko celowa zagrywka, żeby przesiadać się na konsole nowej generacji. Szczerze mówiąc to dopiero początek, inne gry, inni producenci gier będą stosowali w niedługim czasie to samo. Taka już kolej rzeczy...

12. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Meczberg pisał już dawno że wersja X360 nie dostanie DLC...
    Szkoda ale...
    Ogra się drugi raz na Xone w swoim czasie jak wyjdzie GOTY.

13. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    przecież to jest specjalnie abyśmy kupili nową konsole.

jak już mówiłem takiego wała

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Fakt, że nie trawie M$ nie oznacza, że nie trawie X360! Jak tego nie rozumiesz to nie czytaj między wierszami..
    Bo jakoś nigdzie nic złego nie napisałem na X360 i też nie napiszę, jestem w pełni zadowolony z tej konsoli.

Jestem posiadaczem X360 i jestem z niego zadowolony. Co nie znaczy, że muszę być zadowolony z poczynań M$ i tej nowej konsolki.
    Mam prawo wyrazić swe zdanie na temat M$ jak i konsoli. Ponieważ zarejestrowałem się tutaj/byłem/jestem tylko i wyłącznie z powodu X360. One Love.

special for You

To jak M$ traktuje swoją konsolę jest haniebne! Xbox (pierwszego) posłał od razu do piachu. Xbox'a 360 wspiera "tak od niechcenia"..

Bo nie wierze, że M$ nie mógł wpłynąć na twórców Forzy by po prostu się przyłożyli do tego.

Ale tak jak to zostało powiedziane to zwykły marketingowy chwyt by naiwniacy kupowali XGone. Dlaczego niby wersją na XG chwalili się na lewo i prawo?! A o wersji na X360 było cicho, aż do premiery - zero gameplayów itp itd., bądź dema..

1 osoba to lubi.
  15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po prostu cieszmy się, że w ogóle drugi Horizon się ukazał na Xboxa 360, bo trzeciego już raczej na tej konsoli nie będzie. I powoli się do tego niestety przyzwyczajajmy, bo to początek końca tej fajnej konsoli.

16. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Nie rozumiem w czym masz problem i dlaczego nazywasz Nas naiwniakami? Jeżeli ktoś ma kasę i ma ochotę pograć na konsolach nowej generacji to osobiście nie widzę żadnego problemu. Świat idzie do przodu, pogódź się z tym.

EDIT: Oczywiście X360 nadal zajmuje u mnie godne miejsce obok następcy ;)

17. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Koledze pewnie chodziło o to że xbox one to konsola nowej generacji tylko z nazwy bo technologicznie to złom. Konsola ma problemy ze starym standardem 1080p i 60fps gdzie dzisiaj komputery i telewizory wykorzystują 4k i 120+ fps.

18. KubaFreeStyle

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    W sumie mam to głęboko w...... Nie lubię grać na komputerze, a za 1500 zł to i dobrego komputera nie kupisz... :)

19. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dziwi mnie taki argument. To tak jakbyś napisał że nie lubisz jeździć ferrari bo jest za szybkie... I za 1500 zł złożysz pc technologicznie zbliżonego do xboxa. Niestety taki komp w środowisku pc to będzie antyk tak samo jak xbox one :)

20. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Śmieechu warte! Co jak co ale dlc mogliby nam jeszcze dorzucić... ech czas i pora na święta pieniążki odkładać i zastanowić się nad tym ONEm ;)

21. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Kolega Free Style ma racje. Masz fajne konsole za mala kase ( porownujac donjamiegos kompa na max bedebach) ktora jest pudelkoem mirinedialnym. Ja wracam z pracy odpalam konsole i niczym sie nie martwie nie przejmuje. Wszystko chodzi jak trzeba. Uslugi caly czas sie rozwijaja wie po co znowu caly czas hejtowac
    A co do x360 taka kolej rzeczy ze skupiaja sie na niwej generacji. I tak jeszcze dobrze ze tyle gier na nia wychodzi i bedzie wychodzic

Wczytywanie...

Poleć forum