1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 wersja cyfrowa

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez markus9292, Wrzesień 29, 2014.

1. markus9292

markus9292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Siema

Znalazłem po dobrej cenie forze horizon 2 na allegro FORZA HORIZON 2WERSJA CYFROWA NA XBOX ONE AUTOMAT (4644761825) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jest tam napisane, że "GRY MOŻESZ PRZENIEŚĆ NA WŁASNY PROFIL , TO TAK JAKBYŚ ZAKUPIŁ JE BEZPOŚREDNIO NA RYNKU GIER XBOX LIVE !
    ( Z WYJĄTKIEM JEDNEJ RZECZY - RÓŻNICY W CENIE :)" to prawda? Że mogę przenieść na własny profil? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie prawda.

1 osoba to lubi.
  4. diablo500

diablo500 Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zależy ale raczej nie. Od BG_XONE kupowałem i wszystko hulało

5. bieniek323ci

bieniek323ci Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Też mnie zaciekawiła ta oferta bo tu jednak jest bardzo duża różnica ceny i czekam na opinie kto może już zakupił od tego gościa :)

6. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wciąż nie kapuję jak można bulić kasę za kradzione rzeczy. Nie prościej ukraść je samemu?

7. Bułkowski

Bułkowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Podłącze się do dyskusji. W takim razie wszystkie te oferty z allegro z tanimi "digitalami" pochodzą z kradzieży danych kart kredytowych? Bez wyjątku?
    Też zastanawiam się czy na próbę nie dokonać takiego zakupu ale nigdzie poza polskimi forami nie ma na ten temat informacji, jak to działa, jaka jest szansa że za chwilę przestanie działać, możliwość bana etc.
    I co ciekawe nie znalazłem na zagranicznych portalach sprzedazowych/aukcyjnych takich oferta jak u nas, tylko nasi potrafią tak robić?

8. gicio92

gicio92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    Napisałem do sprzedającego na tej aukcji wiadomość czy to wszystko jest legalne i w ogóle. Otrzymałem taką odpowiedź: "wszystko jest legalne , wg prawa nośnik typu konto jest traktowany tak samo jak CD , i można sprzedawać gry na kontach". Ile w tym wszystkim jest prawdy? Z tego co ja się zorientowałem to allegro uważa że tego typu aukcje nie łamią regulaminu, natomiast Microsoft mówi że to niedozwolone.

9. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Myślę że spora szansa na bana a na to że przestanie działać raczej żadna. To nie rzeczy zakupione z kradzionych kart kredytowych tylko z legalnych. Po wszystkim sprzedający anulował transakcję od strony banku. Myślę że wkrótce czeka nas aktualizacja regulaminu :)

10. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    zadałeś mu złe pytanie, sprzedaż kont może i jest legalna, ale czy gry na tym koncie się znalazły w legalny sposób ?

11. diablo500

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wcześniej kupowałem od Pay4Kry wszystko gra i hula, od BG_XONE też kupiłem ale poza allegro (można negocjować cenę i trochę taniej zawsze) też wszystko działa, więc na razie od niego będę brał. Konto na własność mnie nie interesuje bo i tak za jakiś czas pewnie tych gier nawet nie włączę. Jak ktoś mówi że to nielegalne i grozi BANEM to sorry ale śmiech na sali.. Jak MS wyda oświadczenie w tej sprawie to od tej chwili może być nie zgodne z ich polityką, jak na razie jest legalne, Allegro też nie usuwa takich aukcji mimo zgłoszeń.

12. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja po roku dostałem bana na Xbox 360. Kupowałem chińskie konta z punktami MS.
    Teraz to w życiu bym nie kupił od takiego gościa gry, w dodatku na nową konsolę.

13. diablo500

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Porównujesz sytuacje z X360 na XONE? No sory ale chyba w temacie nie jesteś

14. mesiash91

mesiash91 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna, Poland
    Też tak samo kupuję na PS4 i taki sam sposób kupowania gier mam zamiar kontynuowania na XONE, sorry ale za taką różnice cenową gry Pudełkowa wersja a Cyfrowa, to chyba logiczne co sie opłaca i w co lepiej inwestować. Nie każdy że tak powiem za przeproszeniem, sra kasą, a tak to w cenie jednej gry można mieć z dwie ;)

1 osoba to lubi.
  15. gicio92

gicio92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Swarzędz
    Mam pytanie do ludzi którzy zakupili takie właśnie konta z grami. Gracie w te gry normalnie na Live? Nie ma z tym żadnego problemu? Bana?

16. diablo500

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie co wy z tym banem? Słyszeliście że ktoś dostał bana na XONE? Nie ma bana. Póki można tanio kupić to kupuje i gram bez problemów? Czemu niby na Live mam nie grać ? W przyszłości jak jakieś ryzyko będzie to dam spokój ale na razie nie ma żadnych problemów.

17. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak nie ban to grę skasują. Jak wam odpowiada kupowanie kradzionych gier to wasza sprawa. Prędzej czy później coś z tym zrobią.

1 osoba to lubi.
  18. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  19. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie da się skasować zakupionej gry więc ban to jedyna opcja. Ja chciałem tylko powiedzieć że głupotą jest płacić za kradzione gry kiedy możecie mieć je za darmo. Niektórzy chyba wierzą że jak zapłacą złodziejowi to będą czyści...

Wczytywanie...

Poleć forum