1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 - X360 coś wiadomo? :))

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez deloppl, Wrzesień 20, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Hej- zastanawia mnie fakt, że niby Forza Horizon 2 ma również wyjść na X360 a do tej pory nie było żadnej o niej informacji. Rozumiem MS chcę jak najwięcej spopularyzować XONE, ale w takim razie dlaczego chcą wydać FH2 na X360? Wydają grę a nie ma żadnej o niej wzmianki o niej jak to będzie wyglądać, nie powiem sam bym nawet może kupił FH2 na x360 w premierę ale jak bym wiedział na czym stoję a XOne jak na razie nie chcę.

Co wy o tym myślicie? Czy ta gra będzie taka sama na x360 i xone tylko w tej nowszej inna będzie grafika i fizyka itp.?
    A może ta gra w ogóle nie wyjdzie bo to może był jakiś błąd? Albo będzie to jakiś dodatek do FH1 no nie wiem.

Chętnie poczytam co wy o tym myślicie :).

Pozdrawiam Michał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz już te informacje na forum co będzie w wersji na x360, kilka różnic dość znacznych.

4. deloppl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Tak? To sorki, wpisałem "Forza Horizon 2 x360" przeszukałem 2 stronki i nie znalazłem nic na temat to pomyślałem sobie, że założę temat o tym. To biorę się za szukanie :p

5. alfamaniek

alfamaniek Banned XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk,jura krakowsko-częstochowska,okolice ;-)
    Ja zawsze i przeważnie wchodzę na ta stronkę przed premierami gier... Forza Horizon 2 (XBOX 360) | GRY-Online.pl i wiem o grach wszystko :biggrin: Tylko... ciekawe czemu na xbox ONE będzie polska wersja a na Xbox 360 angielska / przynajmniej z tej stronki się wie/ Chyba że jeszcze aktualizują str. swoją, co do info... że wersja angielska a polska ma wyjść na xbox 360 :moody:

6. deloppl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
  7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  8. deloppl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Ten temat czytałem kiedyś, więc nie wchodziłem w niego ponownie. :D

9. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Panowie wersja na x360 napewno wychodzi w tym samym czasie co wersja na One ? Na "wkrótce" jeszcze ni ma i jakoś tak nic się nie dzieje w tym temacie na x360.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP

No dla mnie to też takie wielki znak zapytania.. Niby 30.09 premiera, a defakto nic nie wiemy o wersji na X360 - tylko że będzie. Ale jak się prezentuje czy coś to lipa.

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na wersje X360 jest embargo założone przez M$.

1 osoba to lubi.
  12. MegatonPL

MegatonPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Przypomina mi się podobna sytuacja z Titanfallem. Nic nie było też wiadomo co z X360. Na One wyszedł a na X360 zaliczył 3 jak nie 4 tygodniowe opóźnienie.
    Mam nadzieje, że tutaj nie będzie żadnych niespodzianek... Chciałbym już pograć w FH2 ;)

13. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    @up z Titanfallem była miła niespodzianka bo gra nie wiele się różni w wersji na Xo ciekawe czy będzie tak samo w przypadku FH2 ;)

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też mam taką małą skromną nadzieje, że gra nie będzie się mega różnić od wersji XO. Wiadomo wodotrysków nie będzie ale żeby właśnie trzymało poziom Titana (jak zostało wspomniane wyżej).

15. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Mam takie pytanie czy mapa w FH2 naprawde jest 3 razy wieksza od jedynki ? Wlicza sie w to te tereny zielone,pola itd czy chodzi o ilosc i dlugosc drog asfaltowych ?

16. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mnie osobiście jakość graficzna z pierwszej części spokojny wystarcza, jak na konsole jest świetna.

Mapa nie jest większa w sensie Km, mapa jest większa pod sensem możliwości przejechania przez pole co w pierwszej cześć było często nie możliwe. Taki sprytny chwyt marketingowy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum