1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 2 znacznie większa od poprzedniczki

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Playground Games chwali się rozmiarami swojej gry, ale wygląda na to, że naprawdę ma czym.

Forza Horizon 2 zaserwuje bowiem graczom około 700 zawodów, w których będą mogli wziąć udział. Rozegrają się one na terenie będącym trzykrotnością tego z Forza Horizon. Podobnie jak i wtedy - w nowej grze oprócz dróg asfaltowych nie zabraknie także i dróg terenowych. Poznaliśmy także konkretne miejsca, w których ulokowana została akcja gry - jest to północna część Włoch oraz francuska Riwiera, znana także jako Lazurowe Wybrzeże.

- To miejsce o rozległym obszarze, przepięknych widokach; ślicznej, naturalnej scenerii oraz nieprawdopodobnej różnorodności. Od pagórków u podnóża Alp prosto to Morza Śródziemnego. Poprzez wzgórza Toskanii we Włoszech, przez granicę z Francją aż do pięknej Prowansji i zachwycającego Lazurowego Wybrzeża. Do odkrycia przez was czekają niesamowita różnorodność, przepiękne krajobrazy i śliczne widoki - powiedział dyrektor kreatywny Ralph Fulton w rozmowie z IGN-em.

Forza Horizon 2 dostępna będzie dla pojedynczego gracza w wersji offline, jak i dla wielu naraz w trybie multi. Będzie można bawić się także na pograniczu obydwu tych trybów, pewnie zupełnie jak jak w Forza Horizon, gdy na mapie spotykaliśmy innych graczy, ale każdy zajęty swoimi sprawami podążał w swoją stronę. W grze znajdzie się także miejsce na technologię Drivatar z Forza Motorsport 5, która przyznaje punkty za styl jazdy i tworzy w ten sposób wytyczne dla graczy kierowanych przez SI. Dowiedzieliśmy się także, że wersja gry dla Xbox 360 oparta zostanie na tym samym silniku co Forza Horizon. Premiera obu wersji pod koniec tego roku.​

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Więcej nie zawsze znaczy lepiej.
    Żeby nie skończyło się tak jak z mapą z GTA V, gdzie polowa terenu to pustynie.

Przez takie zbędne bajery gra się robi monotonna - jedziesz po tym piasku i jedziesz, a końca nie widać.

:smilet-digitalpoint

2 użytkowników lubi ten post.
  4. RyyCo

RyyCo XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Hachioji, Tokyo, Japan
    @Up Moim zdaniem to urozmaicało gre.

Xperia J Stock 0.31 + Vengeance 1.46.

5. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Wielkość mapy robi wrażenie ale mi w Forza Horizon nie chciało się jechać z końca mapy na drugi koniec na wyścig a tu mapa jest 3x większa. Choć jazda Corradem wszystko wynagradzała. Dodatkowo co mnie bardzo zaczynało wkurzać (grę przeszedłem w 2dni) cały czas prawie się powtarzały piosenki w radiu albo leciały nie aktualne informację np. czy ten nowy da radę wygrać wyścig z dariusem ( a ja już byłem po skończonej grze i wygranym wyścigu z nim).

6. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie może być mniejsza, tylko niech ma splitscreen ;D

2 użytkowników lubi ten post.
  7. crosk

crosk Xbox One Xbox One

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chicago
  8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli chodzi o soundtrack w pierwszej części Forzy Horizon, to BBC odwaliło kawał bardzo dobrej roboty. Stacja Horizon Bass Arena huczała u mnie cały czas :D

9. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Ja się cieszę, że mapa będzie większa. To jest to co uwielbiam najbardziej, jedziesz i jedziesz i ciągle piękne widoki - skoro ma być ich jeszcze więcej, to tym lepiej ;) Soundtrack u mnie w aucie zawsze jest pod ręką :)

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jedyna gra za ktora tesknie zmieniajac konsole

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum