Forza Horizon 3 Blizzard Mountain - znamy szczegóły wielkiego rozszerzenia!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Forza Horizon 3 Blizzard Mountain to wielkie rozszerzenie do Forza Horizon 3. Twórcy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia w zupełnie nowym miejscu, a zainteresowani takimi przyjemnościami muszą przygotować pieniądze na 13 grudnia. Niestety, aktualnie nie otrzymaliśmy dokładnej ceny, a autorzy tylko zapowiedzieli, że DLC będzie częścią Przepustki Sezonowej, a posiadacze Ultimate Edition otrzymają 10 dolarowy rabat.

Rozszerzenie zawiera zupełnie nową kampanię, dzięki której gracze zawalczą o tytuł „Króla Gór”. Autorzy przygotowali ponad 50 nowych wydarzeń oraz wyzwań, które sprawdzą umiejętności kierowców w „ekstremalnych warunkach pogodowych i w zupełnie nowych wariantach wyścigów”. Dodatek wprowadzi „Hill Climb”, „Descent” i „Blizzard, a łowcy osiągnięć zdobędą kolejne 500 punktów.

Podczas rozgrywki trafimy do zupełnie nowej mapy umiejscowionej w Alpach, a w trakcie zabawy wielokrotnie doświadczymy „trudnych warunków pogodowych” – w tym „ekstremalny śnieg”, czy też zamarznięte jeziora.

Do pozycji trafi również 7 zupełnie nowych pojazdów:

  1. 2016 Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX
  2. 1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck
  3. 1975 Lancia Stratos HF Group 4
  4. 1985 Lancia Delta S4 Group B
  5. 2016 Nissan Titan Warrior Concept
  6. 2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2 Truck
  7. 2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car
Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze materiału wideo prezentującego te przyjemności.

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekam na cenę czy mnie nie zwali z nóg x D Myślę, że max w 60-80zł się zamknie ;p
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czekam na cenę czy mnie nie zwali z nóg x D Myślę, że max w 60-80zł się zamknie ;p


Przecież cena jest wiadoma od dawna ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik


Przecież cena jest wiadoma od dawna ;)
Nie, bo to jest cena za wszystkie dodatki do FH3 jakie wyjdą, a nie za jeden. Mnie interesuje cena tylko tego dodatku, a nie kompletu ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pewnie nie będzie takiej opcji by kupić tylko jeden skoro dali pakiet.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pewnie nie będzie takiej opcji by kupić tylko jeden skoro dali pakiet.
Będzie można kupić osobno ;)

 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne będzie po 20$ za dodatki z osobna a cała przepustka 35$. Lub 1 z dodatków nawet 25$.
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hill Climb i brak aut typu Pikes Peak? No ktos tu grubo zaszalal... A tak BTW martwi mnie, ze drugim rozszerzeniem z przepustki moze byc niestety dodatek porsche - czyli zapewne jak w FH2 - pare aut i bucket list dla kazdego z kolei...
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Można by było polatać golfem na ręcznym, gdyby nie fakt że nie ma Volkswagena w grze [emoji23] Swoją drogą ciekawe czy zamierzają dodać a dodatek kupuję w ciemno

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moze byc całkiem całkiem zapewne niedługo poznany cenę mam nadzieje ze dostane zniżkę z Ultimate hehe ciekawe jak wielka mapa będzie :)
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ponoć posiadacze wersji ultimate mają dostać 10 dolarów rabatu

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moze byc całkiem całkiem zapewne niedługo poznany cenę mam nadzieje ze dostane zniżkę z Ultimate hehe ciekawe jak wielka mapa będzie :)
Ponoć posiadacze wersji ultimate mają dostać 10 dolarów rabatu

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka
Rabat 10$ (46zł) dotyczy tylko Paczki rozszerzeń a nie zakupu z osobna. Promocja obowiązuje tylko do 13 grudnia (pomimo mówienia o zakupie gry w edycji Ultimate do końca roku) i do tego dnia również trzeba nabyć przepustkę by otrzymać rabat - później przepustkę będzie trzeba nabyć za pełną cenę. Także chcąc kupić tylko Blizzard Mountain, nawet z wersją Ultimate, zapłacicie pełną jej wartość, nawet w trakcie trwania promocji...

P.S. Dodatek będzie wprowadzał 8, a nie 7 aut jak podał autor tematu. 7 jest znanych a ósmy będzie do odkrycia w grze jako Barn Find.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Do tego jeszcze skurczybyki dali przecenę dla ultimate do 13tego a tego dnia wychodzi DLC więc jak ktoś chce zaoszczędzić 40zł to kupuje w ciemno.
 

GierapV8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1975 Lancia Stratos HF Group 4
1985 Lancia Delta S4 Group B

I to mi się podoba! :)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wypłynął na jaw ósmy pojazd z dodatku, czyli Barn Find !!!UWAGA SPOILER!!!
To INTERNATIONAL HARVESTER SCOUT
 

Attachments

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No i gitarka :)
 

Do góry Bottom