1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 3 - Edycja Ultimate wciąż dostępna w pudle!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez DrumsSlayer, Wrzesień 7, 2016.

1. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Pamiętacie zamieszanie jakie zrobił empik wprowadzając powyższą wersję gry za 296zl a potem zmieniając cenę na 429? Chyba nie trzeba wspominać iż produkt nie jest już dostępny - u nich. Postanowilem poszperac troche w necie i zmienic taktyke poszukiwan - zamiast edycji ultimate poszykac edycji limitowanej. Efekt? Dwa sklepy oferuja powyzszy produkt w cenie 379!!! Poniżej daje linki :
    http://sklep.gram.pl/xone/forza-horizon-3-edycja-limitowana.shtml
    http://www.ultima.pl/ct/xbox-one/gry/wyscigi/forza-horizon-3-edycja-limitowana

NIE ZWLEKAĆ - ZAMAWIAĆ!

2. Lotnik421 Xbox One

3. rychu8818

rychu8818 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trochę lipa że wysyłka od 27/09/2016. W cyfrówkę będzie można grać od 23.09.2016

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No straszna lipa, że wysyłka 27.09, a w opisie jeszcze piszą wcześniejszy dostęp do gry –; na 4 dni przed oficjalną premierą

Ogólnie to zastanawiam się czy brać cyfrę Ultimate, czy tak jak inni wziąć podstawkę w pudle za 200zł.

5. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja powiem szczerze że nie rozumiem czemu ludzie się tak napalają na tą wersje ultimate... jeżeli jest 350 samochodów to co zmienia te 42 ? a ultimate kosztuje prawie 2 razy tyle... absurd...

6. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja nie wytrzymam cyfrę biorę Ultimate :D i moje pytanko jest takie 23 wrzesnia będzie można juz grac ale czy takze na pc ?bo mam kierkę g25 i wole na pc śmigać niż na padzie na konsolce

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dobrze prawisz. Właśnie mocno się zastanawiam czy brać Ultimate bo defakto to tylko samochody. Nie ma żadnego specjalnie dużego DLC (nowa mapa) by jakoś musowo brać wersję ze SP.

Chyba przekonałeś mnie do podstawki :).

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Post nadaje się do promocji a nie tu. Brak standardu dodawania tematów.

Wczytywanie...

Poleć forum