Forza Horizon 3 jest tak bogate, że pomieściłoby 26 różnych gier wyścigowych

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Forza Horizon 3 może się pochwalić takim bogactwem wirtualnego środowiska, że na dobrą sprawę można by w tej pozycji umieścić kilka innych gier wyścigowych. Jeden z graczy zainspirował się tą różnorodnością w naprawdę ciekawy sposób.

Czy w Forza Horizon 3 jest miejsce dla innych gier wyścigowych? Bogactwo tego środowiska i ilość wspaniale opracowanych wozów podpowiadają, że tak. Jeden z graczy zmanipulował kilkoma obrazkami w „Fotoszopie”, imitując materiały promocyjne z danej produkcji (np. z Burnout 3: Takedown lub z Crazy Taxi). Wyszło to zaskakująco dobrze, co tylko potwierdza jak mocną i wszechstronną grą jest Forza Horizon 3.

Wszystkie "obrazki promocyjne", zmontowane na bazie Forza Horizon 3, znajdziecie w galerii poniżej. Moim faworytem jest "screen" z Driv3r, fenomenalne wyczucie stylistyki i czasu zrobienia zrzutu ekranowego.






























 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
bardzo fajnie to wyszło :)
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No co jak co ale w moim odczuciu to Forza serii TDU może haluxy lizać.
Jeszcze święty Driver....trochę szacunku .

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

Cyga0000

Użytkownik
Użytkownik
Driver to tak naprawdę tylko pierwsza część a Test Drive te stare mi się podobały.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Fajnie wyszło :).

Najgorszy wg mnie to Need for Speed Underground 1 i Burnout 3.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widziałem to już wcześniej naprawdę komuś to fajnie wyszło. Jak widać FH3 łączy wszystkie te gry.
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Driver to tak naprawdę tylko pierwsza część a Test Drive te stare mi się podobały.
Oczywiście że Driver 1.
2 nie była zła,była innowacyjna z tym wysiadaniem z pojazdu ale 1 była miod na.
Co do TDU to dla mnie 2 była lepsza

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No co jak co ale w moim odczuciu to Forza serii TDU może haluxy lizać.
Jeszcze święty Driver....trochę szacunku .

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
Nie zgodzę się z Tobą :) dla mnie tdu takiemu fm2 może kulki popieścić :p

Midnight Club 3 skradł me serce <3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Driver i Stare Test Drive'y, świetnie się przy tych grach kiedyś bawiłem, ale później poznałem Need for Speed'a III i High Stakes

Gran Turismo było wtedy królem ścigałek, od którego trzeba było czasami odpocząć.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dobre naprawdę dobre :)
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie zgodzę się z Tobą :) dla mnie tdu takiemu fm2 może kulki popieścić [emoji14]

Midnight Club 3 skradł me serce <3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie no MC3 był mistrz.
Dobrze kojarzę tam mogłeś golfa 2 wybrać na początku?
Dla mnie forza 3 jest tak samo monotonna jak i 2 .
Nie czuję fenomenu tej gry.
Wolałem jednak starsze scigalki gdzie mogłem wybrać golfa 2/3/4 i latać jak szalony.
Te nowe auta w grać w ogóle nie dają mi funu.
Driver i Stare Test Drive'y, świetnie się przy tych grach kiedyś bawiłem, ale później poznałem Need for Speed'a III i High Stakes

Gran Turismo było wtedy królem ścigałek, od którego trzeba było czasami odpocząć.
Gran turismo to katowalem jak szalony.
Te licencję były najgorsze (mowa o ps1).
Ale za to Mitsubishi Escudo to było coś:)

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Włatca teraz wybrzydzamy i gadamy o monotonii bo mamy mało czasu na granie. Przypomnij sobie co się działo w Twojej głowie jak miałeś 1x lat i grałeś w np w NFS u2 na premierę. Lub fm2 też w okolicach premiery. Fm2 rozwalała system fizyka jazdy. Wtedy to było coś świeżego i się tym człowiek bawił. Ustawienia tuningu wpływ każdej zmiany na jazdę no mega sprawa to kiedyś była. A teraz jest to wszędzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hehe Ja już nie pamiętam w którego NFS'a underground grałem dość długo w wigilie :D, że rodzinka już zebrana czekała tylko na mnie. Bo gierka była taka miodna, że ciężko było odejść od kompa :)
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja w nfsu2 grałem jak szalony.
Potem długo nic i dorwalem horizon 1 na x360 i to był wow jak i sama konsola x360 a teraz jeszcze żadna gra mnie zaskoczyła oprócz gta ale tego się raczej spodziewałem.
Pamiętam jak na psx kupiłem na giełdzie Driver a 2 i wow można wysiadac z auta..
Ale i tak najwięcej czasu spędziłem przy grze Harvest Moon....
Do tej pory mam sentyment :)
Symulator życia rolnika w tamtych czasach to.byla nowość

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

baddream

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Licencję w GT to było coś niesamowitego, mógłbym to tylko porównać z egzaminem na wstępie pierwszego drivera. ile satysfakcji dało zdanie licencji b która dała przepustkę do tego żeby rozpocząć prawdziwe ściganie.
Teraz tak naprawdę żadna gra nie robi na mnie takiego wow jak tytuły sprzed niemal 20 lat. chyba nasza generacja po prostu się starzeje
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tym Driver em to pamiętam że płytę wyrzuciłem przez okno bo nie mogłem garażu przejść hahaha
Nie znałem angielskiego a w tamtych czasach dostęp do internetu nie był taki łatwy.
Jak dla mnie nie ma teraz gier z klimatem.
Pamiętam jak na psx potrafiłem na padzie grać w MoH cała noc i był klimat ....
A to ten symulator farmy który osralem chyba z 15 razy:-D



Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bo to my obserwowaliśmy ewolucje gier. Pamiętacie to wow gta 3 będzie trójwymiarowe. Gry które wtedy dostawaliśmy to było wow coś nowego coś świeżego. A teraz idą oklepane schematy. Wszystko na jedno kopyto. Tylko czasem jakieś perełki się trafia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie obecnie gry na tą generację nie mają żadnego wow.
Jak kupiłem x360 to.cieszylem ryja jak syryjczyk na granicy Grecji a tu w sumie nawet nie gram w xboxa bo nie mam w co.
Dobrze ze że szwagrem gry kupuje to połowę kasy w kieszeni.
Tak samo te wszystkie strzelanki/składanki itp .
Pamiętam jak że szwagrem walczyłem całymi nocami w Syphon Filter,albo tak jak piszesz gta 3 i wielkie wow ...
Teraz pełno jakiś fps fantazy itp.
Aż boję się jak za parę lat jak mój syn zobaczy w co ja grałem to.powie stary ale ty miałeś zj3bane czasy...

Wysłano z Samsung Galaxy S7 EDGE
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kiedyś było dużo lepiej, nawet bateria w telefonie trzymała dłużej.
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ja ostatnio jak nowego Tomb Raidera odpaliłem to miałem chwilę że myślałem Wow jak to ładnie wygląda, z tym że na Pc w maks detalach ;) i to samo z Wieśkiem 3
 

Do góry Bottom