1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 3 nadciąga? Microsoft na E3 zorganizuje wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W Los Angeles nie zabraknie pięknych samochodów. Microsoft zdradził szczegóły wydarzenia, które na pewno zainteresuje fanów motoryzacji. Na E3 poznamy nową odsłonę serii Forza.

Na początku marca Microsoft potwierdził kontynuowanie współpracy z Lamborghini, dzięki której na okładce nadciągającej odsłony pojawi się najnowszy model Centenario. Bryka będzie początkowo dostępna wyłącznie w grze na Xboksa One i komputerach osobistych.

Amerykańska korporacja zapowiedziała, że specjalne wydarzenia dla fanów Forzy odbędzie się w Petersen Automotive Museum – jest to największe muzeum samochodowe na świecie… Czy można było wybrać lepsze miejsce na zaprezentowanie nowej produkcji?

Impreza rozpocznie się kilka godzin po konferencji Microsoftu – możemy w tej sytuacji przypuszczać, że na początku Phil Spencer przedstawi tytuł, a później zaproszeni dziennikarze otrzymają możliwość pojeżdżenia pięknymi samochodami.

Według wcześniejszych plotek na E3 poznamy Forza Horizon 3 – tytuł ma zadebiutować jeszcze w tym roku na Xboksach One i komputerach osobistych. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że każda nowa odsłona Forzy będzie dostępna jednocześnie na dwóch platformach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    yyy... to znaczy horizon 3 jest pewne czy plota :p ??

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Forza Horizon 3 na pewno będzie zapowiedziana na tegorocznych targach E3 :)

5. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie tylko forza horizon zwykła jest total nudna.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mam nadzieję że Forza Horizon 3, a nie kolejny crap z serii Motorsport :p

7. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    crap to seria forza motosport...

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Od razu ścierwo.... motorsport jest skierowana do innego typu odbiorcy i ja się świetnie bawię w tej serii. Horizon to klon nfs-a gdzie auta odbijają się od band jak kauczukowe piłeczki a loty po 100 metrów nie robią wrażenia. H2 to dopiero crap względem jedynki która jest genialna pod każdym wgledem.

ArturM05Pl i Lambo69 lubią to.
  9. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Na Forzę Horizon miałem ogromny hype tylko przy pierwszej części, potem już opadał i jak na ten moment kręci mnie dużo bardziej Motorsport. Horizon jest bardziej dla młodzieży ;)

ArturM05Pl lubi to.
  10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja lubię obie serie ale obie są potwornie nudne. Fh1 miał taką zaletę że był krótki. Oczywiście długość fh2 czy fm6 ma taką zaletę że nie muszę kupować kolejnych odsłon bo pół roku zajęło mi przejechanie 40% gry ^^

11. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak gra się z asystami na łatwym poziomie to każda seria to crap i nuda. Nauczcie sie wyłączać systemy i wtedy narzekajcie na nudę.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

12. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak widać kolega wyżej wyłączył o jeden system za dużo - ten odpowiadający za myślenie. Ta gra jest nudna bo nie ma żadnego urozmaicenia. Otwarty świat w fh2 a ścigamy się ciągle na tych samych trasach. Daleko jej do chociażby tdu pod tym względem.

13. ArturM05Pl

ArturM05Pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdańsk
    Mod skasował posty :/ akurat zaczęło się coś dziać. Mniejsza.
    To odpowiem grzecznie.
    Robin nie znasz nie obrażaj a w szczególności przez internet bo to lamerskie. A teraz do rzeczy. Gra ma urozmaicenia tylko wystarczy od czasu do czasu włączyć asystę myślenia. A jakie są te urozmaicenia. Sam na to wpadnij. Tu na forum jest kilku weteranów forzy i raczej poprą moje słowa. Teraz co do durnego gadania motorsport to crap. Heh zależy dla kogo. Gdyby porównać forzy do facetów to horizon jest jak szczyl w czapce z daszkiem, który trzepie się na zderzak swojego oklejonego auta w pięknie kucyki, a motorsport to mężczyzna w kasku na głowie i dla niego liczy się tylko czas okrążenia i miejsce na mecie. Obie gry są dobre i warto mieć je na półce. A moim zdaniem będzie to horizon 3 i wyjdzie na koniec września. Taki schemat obrał MS. Amen.

Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie chciałem cię obrażać ale piszesz takie bzdury że aż przykro. Ta gra jest po prostu nudna. 30 tras na których jeździsz w kółko. W tdu chociaż te trasy się nie powtarzały a w fh która prosi się o takie urozmaicenie gramy po 20 tych samych wyścigów. Dla mnie to jest zmarnowany potencjał bo gra mogła być super a tak jest tylko ok. To samo zresztą jest z fm.

kuleczka91 lubi to.
  15. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Według mnie też jest okropnie nudna. W porównaniu do paradise skończony na maxa fh 50%

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum