Forza Horizon 3

seyu

Użytkownik
Użytkownik
Ja jeszcze nic nie dostałem. A słyszałem że powinien przyjść kod na Jaguara

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
 

mister_szakal

Świeżak
Świeżak
A kiedy można odpalić FH? Wersja pudełkowa leży na półce, premiera dopiero 27. Czy włączenie będzie równoznaczne z banem i blokada konta?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A kiedy można odpalić FH? Wersja pudełkowa leży na półce, premiera dopiero 27. Czy włączenie będzie równoznaczne z banem i blokada konta?
Można grać, żadnego bana nie będzie. Jeśli system pozwala na grę to pograsz.. Jest zakaz sprzedaży a nie grania!
Takie głupoty ludzie wypisują na forach że głowa mała...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

mister_szakal

Świeżak
Świeżak
Można grać, żadnego bana nie będzie. Jeśli system pozwala na grę to pograsz.. Jest zakaz sprzedaży a nie grania!
Takie głupoty ludzie wypisują na forach że głowa mała...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Dzięki wielkie kolego!
 

5qra

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Macie jakiś pomysł jak rozbić tablice na dachach ?? Dronem próbowałem i nie potrafię.
W akcie desperacji kupiłem mapę skarbów - to był błąd. Ale zjezdzilem cały obszar i szopy nie znalazłem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

sebo82

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wskoczyć autem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wskoczyć autem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie tak, tak samo jak w Hangarze w Forzie 2, trzeba było przez okno do Hangaru wskoczyc odpowiednio szybkim autem.
 

Gregiv

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajnie... myslalem ze chociaz dzis juz bede mogl pobierac forze bo z moim netem to minimum doba sciagania i po co preorder kupowac...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajnie... myslalem ze chociaz dzis juz bede mogl pobierac forze bo z moim netem to minimum doba sciagania i po co preorder kupowac...
Z czym masz problem ja mam preorder podstawowej wersji i już leży od kilku dni na dysku.
 

Gregiv

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie mam nigdzie opcji pobrania/aktualizacji pobralo tylko jakies 100mb i to tyle
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Patrzę przed chwilą i mogę już odpalić FH3 wersja zwykła cyfrowa.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mam nigdzie opcji pobrania/aktualizacji pobralo tylko jakies 100mb i to tyle
Ja kliknąłem pobierz w sklepie na www.
 

Gregiv

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W sklepie na www to se moge co najwyzej kupic drugi raz...
Gre pokazuje jako zainstalowana nawet pisze 47GB ale to nie mozeliwe bo jak pisalem pobralem jakies 100mb no nic trudno pogram sobie pozniej niz ci co kupili po premierze.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W sklepie na www to se moge co najwyzej kupic drugi raz...
A próbowałeś dać zainstaluj przez stronę www? Jak może Ci pisać kup skoro ją posiadasz? o_O
 

Gregiv

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No przez www nie mam jej nawet na liscie na koncie i moge kupic a z poziomu konsoli gra jest zainstalowana (te 100mb chociaz pokazuje 47gb)

Dobra juz chyba sie bedzie calosc sciagac odinstalowalem i instaluje ponownie (jakby nie moglo sie pojawic w aktualizacjach ah ten microsoft)
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra nie miała premiery dlatego nie ma jej na koncie w profilu ale po wyszukaniu jej w sklepie jest normalnie napisane już kupiono.
 

Do góry Bottom