1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon 3

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 22, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. felixos

felixos Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jako fan całej serii pozwolę sobie napisać parę słów o tej grze. Po pierwszym uruchomieniu , WOW. Grafika jest lepsza niż w drugiej części, widać dużą dbałość o szczegóły. Na zróżnicowanie terenu tez nie można narzekać. Model jazdy, dokładnie taki sam jak w poprzednich częściach (dla mnie bomba, typowy arcade czyli kanapowy fun :) ), tak więc jeśli ktoś miał opanowane wchodzenie w zakręty czy zabawa ręcznym to czuje się jak w domu. Ogólnie fajnie, można samemu tworzyć zawody (klasa aut, liczba okrążeń, pora dnia itp),zawody pokazowe, miejsca do robienia skoków (dla mnie super !!), jest co robić. Jak dla mnie mocne 9/10 . Dlaczego nie 10 ?? bo mam dziwne przeczucie że po jakimś czasie to się zacznie nudzić. Nie mówię tutaj że po tygodniu, ale jeżeli ktoś przeszedł całą 2 cześć , wszystkie mistrzostwa to wie że na końcu było to już nudne, klepanie ciągle tego samego i grało się po to aby skończyć.. Mam nadzieje że tutaj będzie inaczej, tak czy inaczej w mojej ocenie polecam każdemu kto lubi wygodnie usiąść z padem na kanapie i dobrze się bawić. Najlepsza wyścigówka 2016 nextgena.

Onicniepytaj i kuleczka91 lubią to.
  4. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To i odemnie pierwsze wrażenia. Jeżeli ktoś grał w 1 i 2 to widzi że brak dubbingu ssie
    okrutnie. Grafika faktycznie ładna, ale co z tego, zamiast podziwiac widoki, pilnuje napisów. Dzięki temu straciła w moich oczach swój klimat jaki miała "dwójka". Pogram dłużej to cos skrobnę jeszcze.
    Edit: czy tylko mnie wkur.....ekran panoramiczny i dwa czarne pasy na pół ekranu w przerywnikach. Dodam jeszcze paskudny czarny ekran podczas ładowania.

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2016
    krzys1190 i kuleczka91 lubią to.
  5. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mnie największą zaletą tej gry jest MAPKA, bardzo zróżnicowana, ciekawa, widoczki są świetne. Ale co najbardziej wkurza to strefy radarowe i sztuczny ruch uliczny który się nagle tworzy w tym miejscu. Tak samo te tablice do niszczenia ze zniżkami, są niekiedy w takich miejscach że głowa boli. Ale ogólnie gierka bardzo fajna i ciekawa. Co najważniejsze nie jeździmy po 10x razy jednego wyścigu, z tego co widziałem to jest Max po 3x razy i to jest już wielki plus.
    Interakcja z otoczeniem na najwyższym poziomie, wyścigi są ciekawe i b. dużo tras, troszkę otwartość przeszkadza kiedy jeździmy w wyścigach na przełaj. Ale ogólnie jest OK

6. CaponePoland

CaponePoland Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wroclaw
    Poprawiona, piekna grafika, swietny arcadowy model jazdy, typowy dla horizon i..... Zero swierzosci... Zadnych nowosci, to samo co juz na koniec znudzilo w fh2 czyli klepanie kolejnych, identycznych wyscigow.

Online identyczny chociaz mam wrazenie jeszcze wiekszy pinball jest przy odbijaniu od band i te same serwery.... Czyli ci ktorzy mieli problemy online w fh2 tutaj maja to samochód

7. Skonek87

Skonek87 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak dla mnie gierka super, taka dopracowana i dopieszczona dwójka. Jedyny minus to ten na akumulatorze ;)
    Jedno pytanko do kolegów z forum : Jak Odblokować ten pojazd z HALO ? Dostałem Kod, aktywowałem go ale nie mam nigdzie auta.. Jak ktos cos bedzie wiedzial niech da znac co i jak :)

Ostatnia edycja: Wrzesień 28, 2016
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Na plus:
    -Zróżnicowana mapa
    -Większe zróżnicowanie (Skoki, drifty)
    -Klakson
    -Można jadąc gdzieś zatrąbić na innych kierowców i mamy konwój
    -Wrócił dom aukcyjny
    -Więcej stacji radiowych
    -W FH2 po wykupieniu wszystkich umiejętności za nabijane punkty nic nie dostawaliśmy, w FH3 jest kilka kart które można kupować bez końca jak np. kolejne losowanie.

Na minus:
    -Gdzie jest Volkswagen ?
    -Nie wiem czy to brak mocy czy co ale na rzut oka jest pięknie lecz jak się przyjrzeć to miejscami gra wygląda strasznie bidnie a wystarczyło by dać trawę.
    -Skaczące cienie/refleksy
    -Sztuczna inteligencja na poziomie ameby
    -Wynik kombinacji 1 na 10 przepada za uderzenie w płotek.

Nie to plus, nie to minus:
    -Można tworzyć wyścigi ale jedyne co zmieniamy to pora dnia, warunki pogodowe, nazwa.W przypadku wyzwań jest trochę lepiej ale nie można ustawic własnego startu...
    -Mogli by usunąć pogorszenie osiągów po odpicowaniu wizualnie pojazdu, w końcu chodzi tu o zabawę a nie o precyzję.
    -Mam wrażenie że auta zachowują się bardziej realistycznie niż powinny tak jak by skopiowali fizykę z FM6 niż z FH2

Ostatnia edycja: Październik 3, 2016
  9. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Bo tak poczęści jest. FH2 korzystało z uproszczonej fizyki FM5, FH3 wzoruje się na FM6.

10. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Też mam takie wrażenie. Podobnie jest z mechaniką wyścigów. w FM6 jak się w miarę wcześnie nie zdobyło dobrej pozycji to później ciężko było przeciwników dogonić a tego na 1 miejscu to już wogóle. W FH2 można było sobie darować szybki start, zawsze się ich jakoś dogoniło, w FH3 zauważyłem że nie jest to już takie proste.

11. m4tekt

m4tekt Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przyznam szczerze, że FORZA bardzo mi się spodobała, choć nigdy za wyścigami nie przepadałem:) Bardzo ładna grafika jak na możliwości XO no i czuć pompe w grze czego mi brakowało w innych produkcjach :) PS. to moja pierwsza gra na xboxie bo nigdy nie miałem tej konsoli :)

galaretka007 lubi to.
  12. felixos

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli lubisz precyzje i śrubowanie czasów to FM6, jeśli chcesz trochę wolności i bardziej arcadowy tryb jazdy to FH3. W obu przypadkach wersje standard w zupełności starczą. Jeżeli wybierzesz horizon to polecam ograć też 1 cześć, ma coś w sobie :)

13. GierapV8

GierapV8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja dodam, że nie jesteśmy skazani na full arcade w Horizon - zawsze pierwsze co robię to asysty off (oprócz ABSu), manualna skrzynia, a jak komuś jeszcze za łatwo to warto ustawić sterowanie na tryb symulacyjny - Motorsport to nie będzie, ale da dużo większą kontrolę nad prowadzonym pojazdem i poczucie, że to my nim sterujemy nie asysty :)

W końcu i ja położyłem swoje ręce na FH3.

Widzę, że mało osób coś na temat najnowszej odsłony Horizon opiniowało.
    Dla kogoś kto grał w poprzednie części to FH3 jest czymś pomiędzy klimatem 1ki a 2giej części - czyli wszystko co najlepsze w festiwalu Horizon.
    Mniej sterylnie niż w 2, ale poważniej niż w 1szej części.
    Od samego początku gra atakuje nas masą rzeczy/zadań które potrafią tak wciągnąć, że ja zapominałem o rozbudowywaniu festiwalu.
    O dźwiękach i oprawie wizualnej napisano już chyba wszystko - jest to najwyższa półka z obecnie możliwych na tej generacji Xbox'a.
    Mam nadzieję, że gra nie będzie w dalszej części nudząca jak to było w przypadku FH2.

Z minusów, brak dubbingu (mimo, że był na średnim poziomie) to jednak daje się we znaki, czasem nawet ktoś znający dobrze j.angielski musi zerkać na napisy w prawym dolnym rogu - zamiast patrzeć na to co się dzieje oraz "interakcja" z ANNA jest przez to mniej prosta.

Nadal nie podoba mi się obrotomierz rodem z NFS'a ;)

Ostatnia edycja: Październik 7, 2016
    ArturM05Pl lubi to.
  14. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    Lipa lipa. To moje subiektywne zdanie po ograniu dema.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Październik 15, 2016
  15. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    Dla osoby która grała tylko w demo FH2 i teraz ma pełną FH3 to gra wypada mega. Pod względem grafiki. Dynamiki małych detali i różnego poziomu trudności Jest co robić w grze od pokazowek po wyścigi Czuję klimat midnightclub 3 lub prędkości rodem z bournouta Bardzo gra mi przypadła do gustu 10/10 :)

16. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    W kilku słowach: to najlepsza gra wyścigowa w jaką miałem przyjemność zagrać. Może nie mam wielkiego doświadczenia z tym gatunkiem, w swojej karierze gracza miałem do czynienia z praktycznie całą serią NFS, począwszy od dziadka Need For Speed II, serią Test Drive, poprzez te sygnowane nazwiskiem Colina McRae, Forzy Motorsport na The Crew kończąc. Ale to właśnie festiwal Horizon skradł moje serce. Niepowtarzalny festiwalowy klimat okraszony świetną muzyką i hektolitrami paliwa to to, co tygryski lubią najbardziej. I w końcu doczekałem się trzeciej odsłony tego klejnotu Microsoftu. Co za wrażenia! Z wyłączonymi wspomagaczami gra się miodnie, nie czuć monotonii i każdy samochód trzeba "poczuć", żeby choć myśleć o wygranej na wysokim poziomie trudności. Grafika jest wręcz obłędna, to przykład tego jak bardzo deweloperzy olewają optymalizację w grach i idą po najmniejszej linii oporu. Sam nie mogłem uwierzyć, że z poczciwego Xbox'a można tyle wycisnąć.

ArturM05Pl lubi to.
  17. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wczoraj w końcu skończyłam ogrywać FH3 na 100% oraz wbiłam calaka więc mogę się wypowiedzieć na temat gry. To tak:

Z Plusów:
    - Wg mnie gra nie jest, aż tak długa skoro miałam ochotę ograć ją na 100%. Jak dobrze widziałam to jest dokładnie o połowę mniej wyścigów do zrobienia niż w FH2. FH2 skończyłam na 50% i dalej nie miałam ochoty, bo się grą zanudziłam. Tu również pozdrowienia dla użytkownika @p_bladek@p_bladek za wyścig w % kto pierwszy ukończy grę :D Te nocne pogaduchy i sypanie łaciną szczególnie w strefach na 3 gwiazdki oraz narzekanie na drzewa, których nie da się skosić :hilarious:
    - Świetne zróżnicowanie terenu względem dwójki, tym mnie zauroczyli, że zastanawiam się co oni chcą dać w przyszłych dlc skoro w grze wszystko jest :D
    - Fajny pomysł z tworzeniem swojego klubu kierowców, przynajmniej w zatrudnionych miałam wszystkich znajomych, których chciałam mieć ;)
    - Podobał mi się pomysł z Festiwalami, że zmienili coś w tej 3ce, że wyglądała inaczej niż poprzedniczka. Z początku ilość wyścigów i innych atrakcji mnie przeraziła, ale dałam radę.
    - Bardzo podobał mi się efekt przejeżdżania przez wodę - fajnie wyglądały kropelki na szybie, po drewnianych mostach, bo od razu było czuć przy wibracjach, że jedziemy po całkiem innym rodzaju podłoża. Ogólnie graficznie troszkę pozmieniali pod kątem dwójki, ale niestety gra nie zrobiła na mnie efektu wow pod tym względem.
    - Zrobienie stref radarowych, stref prędkości, stref driftowych i wyskoków w skali na 3 gwiazdki to było dobre posunięcie wg mnie. Najbardziej mi się podobały wyskoki na ilość metrów :D Najbardziej znienawidzone to strefy driftowe (bo nie umiem :bag:...ale jednak się udało je wbić). Tu pozdrawiam strefę driftową w mieście u góry bodajże za 30k oraz strefę niedaleko lotniska za 45k^^.
    - Świetnie, że w grze było dużo tras Off road, uwielbiam je wprost :cat:
    - Fajnie, że zostawili w grze przełaje, ale jednak wyścigów na okrążenia jak dla mnie nadal zbyt wiele. Nie trawię robić okrążeń :p
    - Dosyć ciekawy pomysł z tworzeniem swoich mistrzostw, list życzeń. Fajny bajer jak chce się zrobić jakieś zadanko trudne dla swoich znajomych.
    - Lista życzeń w 3ce wg mnie jest dużo prostsza niż ta w 2ce.
    - Dobry pomysł, że można ogrywać kampanię wspólnie ze znajomym, aczkolwiek trochę nie podobało mi się to, że mimo wszystko jeśli dołączyłam do znajomego to widziałam swoją mapę z tym co mam i czego nie mam, a nie tą, którą ma mój znajomy. Pisząc po polsku chciałam znajomemu pomóc znaleźć brakujące trasy, ale z racji, że ja widziałam swoją mapę gdzie miałam wszystkie objeżdżone to niestety nie miałam jak mu w tym pomóc.
    - Dobrze, że zostawili znaki rabatowe i tablice do zbijania. W niektórych miejscach to gratuluję pomysłu twórcom gry np. na dachu, na torach pod mostem, albo najlepsze miejsce wg mnie to na takiej wysepce niedaleko tartaku, wokół pełno wody...znalazł człowiek już jak tam dojechać (po jakichś chaszczach w wodzie), próbujesz wjechać na wyspę, a tu Cię gra cofa, bo stwierdziła, że za daleko wjechałeś w wodę :hilarious:.

Z Minusów:
    - Strasznie denerwujące Drivatary graczy, których nijak nie można wyłączyć w grze w ustawieniach. Najbardziej to czuć w miejscach na 3 gwiazdki, bo drivatary tak się pojawiają, że człowiek się tylko w!&^%, bo nie może zrobić zadania, bo SI musiało puścić w danym momencie drivatar.
    - Brak dubbingu w grze, przez co gra ssie. O ile jeszcze z początku czytałam wszystkie napisy tak później olałam czytanie czegokolwiek. Lepiej było patrzeć na drogę i podziwiać widoki niż skupiać się na czytaniu napisów. Strasznie to zlamili w tej części gry. Nadal nie rozumiem czemu zrezygnowali z dubbingu skoro pierwsze dwie części ten dubbing miały i gra na prawdę w całej oprawie miała świetny klimat. W trójce zdecydowanie czuć, że tego dubbu brakuje.
    - Znowu tak jak w 2ce naklepane po kilkanaście razy jednych i tych samych torów do jazdy, przy ogrywaniu już zaczęły mnie te tory nudzić tak jak w 2ce, bo ile można jeździć po jednym i tym samym :p Tu pozdrawiam tor w tartaku gdzie po zakręcie za każdym razem do końca gry zapominałam o drewnianych balach i zawsze w nie wjeżdżałam przez co spowalniało mi to wyścig :hilarious:
    - Mega zawiodłam się na wyścigu finałowym....to co oni odwalili nawet nie powinno nazywać się finałem, to zwykła krótka trasa...Jak dla mnie to Tor Goliat powinien być wyścigiem finałowym :)
    - W tej części również dali nierealne zawody z pociągiem, motorówkami itd...nie lubię tego typu wyścigów, zero realizmu. Do tego zauważyłam, że każdy tego typu wyścig jest tak ustawiony, że nie ma szans tego przegrać, chyba tylko osoba stojąca w miejscu by to przegrała. W moim przypadku ewidentnie było widać, że motorówki były na mecie przede mną, a to ja dostałam pierwsze miejsce za wyścig :facepalm:.
    - Muzyka w radiu...ona też mi się znudziła, bo miałam wrażenie, że słucham w kółko jednych i tych samych utworów, ale byłam na tyle leniwa, że nie chciało mi się odpalać muzyki w tle z pena :p
    - Nie podobało mi się to, że nie można wyłączyć całkowicie tego systemu Anna. Denerwowało mnie proponowanie co chwilę jakichś wyścigów i innych dupereli niż to co chciałam robić w danym momencie. Ogólnie na dzień dobry wyłączyłam ten daremny angielski dubb w grze, ale Anny nie szło :(

Grę ograłam w 51H, a zcalakowaną miałam po 54H. Oceniam grę 9/10 z racji tych kilku minusów. Według warto było ją zakupić i ograć. W sumie to jedyna forza u mnie ograna na 100% ;) Na pewno 3ka jest zdecydowanie lepsza od 2ki, ale 1ki nic nie przebije moim zdaniem :) Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Ostatnia edycja: Październik 29, 2016
    felixos i p_bladek lubią to.
  18. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja skończyłem dzień wcześniej i kulek ma rację, od siebie dodam że tryb sieciowy ssie okrutnie, walą w ciebie na każdym kroku, wypychaja poza punkty przejazdu a konsekwencje ponosi tylko ten który nie trafi w bramkę. Do tego niby dwa auta na tym samym poziomie, a jedno szybsze od drugiego. Mnie osobiście rozwalił skok w tartaku na 3 gwiazdki, gdzie trzeba było kombinować przy rozpedzie ze slalomem miedzy drzewami :D

Ps. Czekam na jakies DLC bo grało sie przyjemnie, a cała łacina dodawała tylko klimatu :)

19. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Co do multi.. jest mozliwosc wybrania trybu bez kolizji. A jesli chodzi o auta to zalezy jak sobie je ztuningujesz.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

20. rybus85

rybus85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie z minusów to brak dubbingu. To jest Masakra. Zmuszanie do off roud i przelajów(skoro to niby ja jestem twórcą festiwalu wg fabuły gry to nie chcę tego na każdym kroku),tak jak wyżej denerwujące w trakcie robienia czegoś na 3 gwiazdki nagle ruch się robi w cholere...Mało piosenek w radiu,po kilku h miałem wrażenie że w kółko to samo leci(ale nie zmienia faktu że muzyka to i tak wielki plus). To są najbardziej denerwujące rzeczy. Reszta to w większości same plusy ;)

21. GierapV8

GierapV8 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sztuczne pojawianie się ruchu ulicznego/avatarów tam gdzie akurat jesteśmy jest irytujące to fakt.

Co do wtórności tras to zawsze jest to nieuniknione prędzej czy później, na szczęście jest na prawdę dużo contentu, forzathony, wyzwania rywali, wyścigi uliczne - dobra odskocznia od "wbijania leveli".

Co do driftu to nie łapię jak można nie ogarniać, chyba, że ktoś jeździ ze wspomagaczami. Każde RWD (ze szperą i powiedzmy 200hp+) + manualna skrzynia + wyłączenie asyst i po kilku podejściach wpadają 3 gwiazdki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum