1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon - achievementy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dKc, Sierpień 3, 2014.

1. dKc

dKc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,
    Zakupiłem ostatnio teoretycznie świetną grę Forze Horizon i gra się w nią bardzo przyjemnie tylko, że jeżeli chodzi o achievementy i podstawowe rzeczy jak na przykład szybka podróż to sama gra potrafi być bardzo irytująca. Za dużo tych cholernych mikropłatności i za często twórcy gry wymagają, żeby otwierać portfel! Szkoda, wielka szkoda, że nie można wycisnąć sobie wszystkich achievementów tylko grając (a może można, dlatego poniżej zadam pytanie).

Czy da się zdobyć achievement NIssan Ninja (czyli ten polegający na zdobyciu 7 medali różnymi modelami Nissana) bez korzystania z mikropłatności i wydawania dodatkowego hajsu? Bez DLC można zakupić tylko 6 wozów. Diabelsko sprytne. Jeśli się nie da to jakie jest najbardziej ekonomiczne wyjście, jeśli chodzi o zaliczenie tych "płatnych" achievementów, czyli tych do któych trzeba dokupować DLC (pomijam to, że za acziwki multi też trzeba płącić abonament)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    A masz aktualizacje 1000 club czy coś takiego ??

4. dKc

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No mam, i właśnie z nią mam 6 samochodów nieoznaczonych DLC.

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ja pamiętam że jakieś medale zdobywałem ale nie wiem czy to był nissan

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Musisz kupić pakiet DLC z furami nie pamiętam w którym już były nissany.
    Calaczka mam i powiem Ci, że bez DLC się nie da niektórych wbić.

7. FarbaPL

FarbaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Koszalin
    Prawdopodobnie nie.

Jeśli chodzi o o szybkie podróże to nie wiem o co Ci chodzi. Gra jest wyścigówką i w załóżeniu twórców powinieneś w niej jeździć, a nie teleportować się z jednego końca mapy na drugie i za taką możliwość się płaci.
    Po drugie są tzw. przystanki Horizon, ukończysz w nich 3 bajecznie proste zawody i możesz przemieszczać się po nich za darmo.
    Sam posiadam tę grę, przeszedłem ją na 100% nie wydając ani grosza.

8. dKc

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Poczekaj, mając na myśli to, ze przeszedłeś na 100% mówisz o achievementach czy o czym? Bo piszesz, że prawdopodobnie nie, ale że przeszedłęś na 100%. CHodzi o to, że nie masz oryginała or what?

9. Adriank9

Adriank9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skoro sam piszesz, że masz 6 samochodów nissana to jak chcesz wbić osiągnięcie 7 samochodami :p musisz kupic dlc :) a co kolega napisał wyżej to chodzi mu pewnie, że grę przeszedł na 100% a nie, że wbił wszystkie osiągnięcia

Wczytywanie...

Poleć forum