1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon Bundle Copy. Czym się różni ??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez BuRRRza, Styczeń 22, 2013.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam. Czy się różni gra Bundle Copy od zwykłej. W tym przypadku czy się różni Forza Bundle Copy od zwykłej ? Bo mam ofertę wymiany Forza + 40 zł za NFS MW 2012.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to jest kopia zestawowa, nie powinno sie jej sprzedawac, a gra niczym sie nie rozni od normalnej wersji

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Gra jako gra nie różni się niczym. Różnice są tylko w wyglądzie... płyty są często białe z wierzchu, a na okładce jest żółty pasek z napisem Bundle Copy.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zawartość płyty z napisem BUNDLE COPY jest identyczna do tej na której nie ma takowego - te z napisem są dołączane do no. XBOXÓW z limitowanych edycji (W tym przypadku forza motorsport)i takie płyty nie powinny być sprzedawane oddzielnie

6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dobrze panowie dzięki za odpowiedź. Pytanie było może trochę głupie ale miałem wątpliwości ponieważ na jednym z forum przeczytałem ,że na Bundle Copy nie można grać na multi. Podejrzewałem ,że to ściema ale chciałem się upewnić.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum