1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon Demo problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez futureshock, Październik 9, 2012.

1. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam. Pobrałem z tego forum wersję demo gry Forza Horizon i w paczce jest folder "forza horizon demo" i plik, więc nagrywam tym sposobem demko [FAQ] Nagrywanie dem na pendrive'a - Xbox 360 - Forum konsola.pl i nie działa, nie pojawia się w ogóle w xboxie. Natomiast w innych tutorialach oprócz folderu Content i tym z zerami musi być jeszcze jeden np: "4D5787DE" więc skąd mam wiedzieć, skoro nie ma tego folderu w paczce? I jak to poprawnie nagrać, bo pierwszym sposobem nie idzie...

Kiedyś nagrywałem dema na pendrive'a ale pamiętam że były 3 foldery, a nie dwa, i wtedy działało

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Pobierz program Horizon. Nie musisz wtedy patrzeć na te foldery tylko wrzucasz tylko sam plik, a program sam go wkłada do odpowiedniego folderu :D

Pomogłem ? Kliknij ''przydatne''

1 osoba to lubi.
  4. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w przypadku forza horizon struktura folderow powinna wygladac tak

Content>0000000000000000>4D538A67>00080000>plik

1 osoba to lubi.
  5. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dzięki Panowie! Parę godzin kombinowałem jak to nagrać i pobrałem program Horizon. Pomogło ;)

6. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć.
    U mnie wywala błąd ze ściereczką. Demo odpalane pendrivem. Wrzucałem na niego na różne sposobi i nic. :(

Wczytywanie...

Poleć forum