1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon - GoD z marketplace - przetrzyj płytę ściereczką?!?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez petroz, Lipiec 22, 2014.

1. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Mam problem jak w temacie. Zakupiłem legalną Forze Horizon na XBL marketplace na konsoli Jasper i gra działa bezproblemowo. Po przerzuceniu dysku do drugiej konsoli (Corona) i uruchomieniu gry na profilu na którym została zakupiona, gra startuje, wchodzę do menu, wybieram jeden gracz, ale w trakcie ładowania konsola wyrzuca komunikat o przetarciu płyty miękką ściereczką. Wygląda to na błąd autoryzacji CIV, ale to raczej niemożliwe, biorąc pod uwagę, że jest to legalny GoD...

Konsola Slim raczej nie przerabiana, plomba gwarancyjna cała, no ale nie mogę mieć pewności.

Wie ktoś o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    ok, znalazłem właśnie temat na TrueAchievements.com, gdzie pełno tego typu narzekań... wychodzi na to, że problem jest znany... od dawna i chyba nikt z M$ nie kwapi się do jego rozwiązania... na przyszłość, jakby ktoś natknął się na ten sam problem pozostawiam tutaj link do tematu :

"This disc is unreadable" in a Games on Demand game (Forza Horizon)

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ta gra bez licencji nie zadziała. Przenieś lickę i pobierz ponownie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  5. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    czyli gra musi mieć przeniesioną licencję na konsolę? Licencja na sam profil nie zadziała?

EDIT: nie za bardzo chcę przenosić lickę na nową konsolę, bo nie wiem czy ją sobie zostawię czy sprzedam. Miałem nadzieję, że przerzucę dysk i pogram na licencji z konta na którym ją kupiłem.

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No jakby tak było to było by ekstra !

7. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Przecież tak właśnie jest ze wszystkimi innymi grami GoD.

Licencja jest przypisana do konta i do pierwszej konsoli. Jeżeli przegrasz ją sobie na pendrive i pójdziesz do kolegi to możesz w nią grać na dowolniej innej konsoli. Musisz tylko na tej konsoli być stale zalogowany do xbox live na profilu, na którym ją zakupiłeś...

Ja jestem w stanie odpalić grę, wchodzę do menu. Wywala mi tylko błąd CIV podczas ładowania single player... poczytałem już trochę o temacie i problem jest znany. M$ i twórcy Horizonta wzajemnie zwalaja na siebie winę za ten bajzel a rozwiązania jak nie było tak dalej nie ma...

Wczytywanie...

Poleć forum