1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon nie chce się włączyć

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barv, Listopad 5, 2012.

1. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, nagrałem dziś na płytkę Sony DVD +R DL Forze Horizon. Wszystko robiłem tak jak w poradniku na tej stronie, wsadzam płytkę i tak jakby nawet nie chciało jej czytać. Wcześniej jeszcze wołało o aktualizację, więc z 2.0.13599.0 zaktualizowałem do 2.0.15574. Nie jestem pewny, ale chyba mam lt 2.0, idzie to jakoś odczytać np. po dashu czy coś? Nagrywałem pod 2.0, zmieniłem topologie itp. zwykłą nagrywarka metodą truncate. Aktualizowałem pendrivem, nie usunęło mi przeróbki bo inne piraty działają. Co mogę jeszcze zrobić, żeby w to pograć? Nie piszcie, że mam zrobić lt 3.0 bo znowu reszta gier mi nie będzie działać i to taka robota ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. br0nek.

br0nek. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Deba, Poland
    jak przerobisz na lt 3.0 to gry z xgd2 beda Ci dalej smigac. jedynie gry z xgd3 bedziesz musial nagrac jeszcze raz

4. kwassss22

kwassss22 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Płyta przeszła weryfikacje? mi na lt 2.0 działa bezproblemowo

5. barv

barv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaką weryfikacje masz na myśli? Podczas nagrywania? Doszedłem do końca i coś tam pisało succesfull..
    pomożecie określić czy mam 2.0 czy 3.0?
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/jak-sprawdzic-ixtreme-lite-touch-149934/

Wczytywanie...

Poleć forum