1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon nie działa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djkraszinio21, Październik 22, 2013.

1. djkraszinio21

djkraszinio21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam taki problem mam X z LT 2.0 i chyba najnowszym dashbordem (wyskoczyła mi aktualizacja przy GTA V) i nie chce działać mi Forza Horizon, ściągnąłem obraz, przerobiłem go według poradnika na LT 2.0 poszedłem do kumpla z dysku twardego nagraliśmy ją IHASEM na Verbatimie i kiedy wkładam ją do konsoli to gdy daję nową grę to podczas ładowania zawiesza się cała konsola, potem spróbowałem jeszcze raz ją nagrać ale u siebie na laptopie metodą Truncate i tutaj gra się już uruchomiła ale podczas pierwszego wyścigu tym żółtym Viperem po chwili tak jakby znika droga i za chwilę gra się zawiesza i nie wiem czy to problem jest z obrazem czy po prostu jakiś błąd przy nagrywaniu, dodam że inne gry takie jak GTA V, FORZA 4, HITMAN działają mi bez problemu

Wczytywanie...

Poleć forum