1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon Online - pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nesek12345, Grudzień 21, 2012.

1. nesek12345

nesek12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica (Kraków)
    Witam Serdecznie wszystkich użytkowników forum, a szczególnie tych którzy sprawią mi radość odpowiedzią na moje pytanie ;)

Gram w Horizona online już około 4 dni (PD 29), ale dalej nie mogę nigdzie znaleźć informacji (a szukać umiem dobrze) co oznaczają i w jaki sposób zdobywa się ragi widniejące obok tagu (korona, tarcza) bądź też kolory kwadratu na którym wypisane jest PD (domyślnie żółte, bywa fioletowe ? oraz zielone)

W króla jeszcze nie wygrałem, w "zakażonego" kilka razy, nie należę do żadnej grupy, ani teamu ;)

-------

Przy okazji chciałbym zapytać czy któryś z forumowiczów był by chętny na zaliczanie wyzwań lub wyścigi ?

Chodzi mi o kulturalnych graczy z Polski, bo gra z gburami (przykro mi - najczęściej z Włoch), którzy albo latają w powietrzu, albo pod asfaltem i wyprawiają cudowne ewolucje w powietrzu poza mapą przy wjeżdżaniu w innych przy 300 km/h.

Mój tag to nesek12345 (posiadam tylko kinect, hadset będę miał na dniach)

Z góry dziękuje za odpowiedź
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nesek12345

nesek12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica (Kraków)
    Jest mi ktoś w stanie coś pomóc ? :)