1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza horizon porblem gry online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez loleQ2008, Styczeń 23, 2016.

1. loleQ2008

loleQ2008 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z gra online forzy horizon

Tnz. Problem polega na tym ze chce pograc z bratem online

Mamy razem golda i nie chce nas polaaczyc ze soba pisze

Gracz niedostepny
    Nie mozna polaczyc sie z konsola innego gracza. Byc moze sesja jest juz niedostepna lub wystapily problemy z dzialaniem sieci.

Wiec probowalismy przez istniejacy serwer publiczny od kogos ale gdy mnie polaczylo to brat nie mogl sie polaczyc a gdy on sie polaczyl pierwszy do tego serwera co ja wczesniej to znow ja nie moglem

I macie jakies pomysly jak sie mozemy polaczyc zeby se popykac po mapce razem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    Lata temu mieliśmy z ziomkami takie problemy. Kwestia jest tego typu, że musicie oboje porządnie i dokładnie pootwierać wszystkie potrzebne porty w routerach pod rozgrywkę XBL. Poszukaj sobie porty xbox live w google.

4. loleQ2008

loleQ2008 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to kwestia tylko portow?

Ja sobie zaraz to przekieruje wszystko a jutro u brata...

I dam znac czy pomoglo dzieki za odpowiedz

Wczytywanie...

Poleć forum