1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon problem z save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fuks, Luty 13, 2013.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam po dłuższej przerwie chciałem wrócić do Forzy i nie wiem dlaczego save nie chcą się wczytać próbowałem przenosić miedzy dyskiem, a kartą nic nie daje to za każdym razem gra odpala się od początku. Może ktoś pomóc? Dodam, że nie mam komunikatu, że są uszkodzone czy coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiem , że po aktualizacji gry trzeba zalogować sie do xbox live aby save został zaktualizowany również. Dostałem podobny komunikat po próbie wczytania save.

Dlatego mając rgh musiałem zacząc od nowa.

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Jestem cały czas podpięty do XBL i nic.

Wczytywanie...

Poleć forum