1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sweet1111, Wrzesień 26, 2014.

1. Sweet1111

Sweet1111 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Od paru dni się użeram z problemem w grze forza horizon.
    Chciałem edytować profil (dodać autobus) ,lecz nic mi z tego nie wyszło i powróciłem do oryginału (zrobiłem kopie zapasową)
    Wszystko było ok ,włączyłem multiplayer i zacząłem grać.Problem pojawił się gdy chciałem spróbować zmienić samochód ,nie miały one malowania (malowania kupione na wystawach) ale można było je wybrać i nimi jeździć
    .Postanowiłem wrócić do singla aby od nowa dać malowanie ,niestety przy wyborze auta mam zamiast podglądu auta szaro (wszystkie samochody z malowaniami są tak na szaro reszta nie ruszana lub kupiona na nowo jest ok i wiem ,że jestem mistrzem painta [​IMG])Przy ostatnim save (jak jeszcze działało) miałem astona wybranego z malowaniem i on po uruchmieniu gry działa ,lecz przy zmianie na inne auto i próba wybrania ponownie astona zawiesza xboxa jak każdy samochód z malowaniem.Usunięcie malowania z astona nie pomogło ,próba wgrania od nowa też nic ,na multi też już się zawiesza po wyborze auta (zawiecha taka ,że X na padzie nie działa).Gdybym mógł mieć auta klasyczne do kupienia to bym sprzedał wszystkie i zaczął od nowa no ale na nich mi zależy a one nie działają.Proszę was o pomoc bo zależy mi na grze w tą gierkę.

PS.przepraszam ,że tak chaotycznie napisane ,ale już jestem zmęczony ,jeżeli czegoś nie dopisałem pytajcie się.

Wczytywanie...

Poleć forum