1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon - Przepustka sezonowa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ti9er PL, Styczeń 3, 2013.

1. Ti9er PL

Ti9er PL Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram już w nią od kliku dni i mam przejechane 67% i pojawiło się teraz pytanie, bo mam ochotę w nią jeszcze pograć.
    Czy jak zakupie teraz Przepustkę Sezonową za 4000pkt, to otrzymam:
    - Month One Car Pack,
    - Sześć miesięcznych zestawów z samochodami,
    - Forza Horizon Rally Expansion Pack,
    - Pięć ekskluzywnych bonusowych samochodów – po jednym z nich na miesiąc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak dostaniesz, ale oprocz Rally Expansion Pack reszta nie przedluzy Ci gry

4. Ti9er PL

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zgodzę się dokonałem zakupu Przepustki sezonowej i Pakiet Rally Expansion Pack otrzymałem za darmo do pobrania :) Paczka ważyła 1.01GB :) Po zalogowaniu do gry gdzie widnieje ekran z wyborem gry w trybach:
    - jeden gracz
    - tryb wieloosobowy
    - horizon rally → wybrałem dodatki i tam pojawiła się opcja pobrania „za darmo”.

Teraz będę miał do wyboru nowe wozy, rodzaje nawierzchni, wyścigi, ulepszenia rajdowe oraz dodatkowe tryby rozgrywki Online i Osiągnięcia.

Mogę też teraz za darmo pobrać pakiety miesięczne z samochodami:
    - Październikowy z samochodami: Ferrari 599XX Evoluzione, Gumpert Apollo Enraged, Lamborghini Aventador J, Alfa Romeo 8C Spider, Ford Mustang Boss 302, Chevrolet Bel Air,

- Listopadowy z samochodami: Lamborghini Gallardo LP570-4 Spyder, Shelby 1000, BMW M3 GTS, Shelby Cobra 427 S/C, Jeep Wrangler Rubicon, Nissan 240SX SE,

- Grudniowy z samochodami: McLaren F1, Ferrari F12berlinetta, Ford GTX1, Aston Martin DBS, AMC Javelin-AMX, Ford F-150 SVT Raptor: Halo Edition, Hummer H1 Alpha Open Top,

- Styczniowy z samochodami: Lexus LFA Nurburgring, Mercedes-Benz SLR, Lotus Exige S, Ford Mustang Cobra R, Cadillac Escalade ESV i GMC Vandura G-1500

Każdy z pakietów miesięcznych to wydatek 400pkt, kolejne miesięczne pakiety będą pojawiać się do kwietnia 2013. Plus 5 ekskluzywnych samochodów, po jednym w danym m-cu.

To chyba było warto zainwestować w przepustkę.

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie wiem o co Ci chodzi ale wytlumacz mi w jaki sposob dodatkowe samochody przedluzaja zabawe z gra? mozna sobie nimi tylko pojezdzic i nic wiecej, natomiast Rally pack to osobne misje tak jak juz mowilem tylko to przedluza nam gre i jak dla mnie wydawanie tyle kasy za pare samochodow aby sobie nimi tylko pojezdzic to szkoda kasy, ja tam kupilem tylko rajdy

1 osoba to lubi.
  6. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Odp: Forza Horizon - Przepustka sezonowa

Proste ze jeszcze jeden fodatek wyjdzie mysle ze wprowadzą bolidy :-D

Wysłane z mojego GT-I9300

7. Ti9er PL

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    barman_2000 -> Faktycznie masz racje dodatkowe auta z pakietów miesięcznych jak i comiesięczny bonus w postaci 1 auta, zabawy mi nie przedłużą tylko będę miał więcej dodatkowych samochodów :) Dodatek Rally za to da mi więcej tras i kilka aut z ustawieniami Rally. Tak samo będzie z grą Online i Osiągnięciami rozwiną się o Rally. Więc podsuma pogram sobie więcej z tym dodatkiem :)

Wczytywanie...

Poleć forum