1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon save

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dominv, Listopad 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dominv

dominv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    głogów
    witam,
    post do ludzi dobrej woli. Skasowalem save (juz nie pierwsze raz...) do forzy. Bylem w polowie pomaranczowej opaski czyli koncowka gry. Prosze jesli ktos moglby mi udostepnic swoj save mniej wiecej od koloru fioletowego bo nie chce zaczynac gry od nowa a jednak chcialbym ja skonczyc gdyz jest naprawde swietna :) jct piszcie tutaj lub na priv, z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam podobny problem mam 78% gry i wyskakuje mi że save są uszkodzone ;/ jeżeli może ktoś podesłać save z ok 70% do 80% będę wdzięczny

4. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    savów z Forzy nie da się użyć na innym koncie.

5. dominv

dominv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    głogów
    to niemila wiadomosc :( zamknac temat

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.