1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon zablokowane konto

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Damiano GTi, Listopad 10, 2014.

1. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    107
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dziś dostałem wiadomość że zespół Forza zablokował mi konto na tydzień dlaczego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Powody mogą być różne...
    Modowany profil gry
    Sprzedaż unicornów w giełdzie...

4. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    107
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Wystawiłem winyl na auto pisało F..k AirRide bez cenzury i pewnie przez to. Zauważyłem że mam zablokowaną możliwość oglądania kompozycji malowania innych graczy oraz blokada przesyłania zdjęć na serwer. Multi będzie mi działał? Pytam bo nie mam aktualnie znajomych dostępnych by sprawdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum