1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez AlexSenda, Grudzień 5, 2012.

1. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Siemano.

Sytuacja jest taka, że przenosiłem wszystko co miałem ze starej konsoli na nową i save z forzy horizon się popsuł. Przy włączaniu forzy wybieram dysk na którym są savy i mnie wywala spowrotem do menu xboxa. Da się je jakoś naprawić ? Trochę mi ich szkoda bo grę całą przeszedłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    A profil sciagnales z xbox live na nowa? Moze zle je skopiowales lub nie wszystkie pliki

1 osoba to lubi.
  4. AlexSenda

AlexSenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    kopiowałem na pendriva. Horizonem to otwierałem. Wszystkie pliki 100% ściągnięte bo kliknąłem aby przerzucić wszystko.

EDIT: Zauważyłem, że savy z gta4 tak samo nie działają. Jest jakiś program ratujący savy ?

Wczytywanie...

Poleć forum