1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Horizon

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bugatti415, Grudzień 27, 2012.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam.Do zaliczenia 100 % gry pozostal mi juz tylko 1 wyscig VW DUB gdzie do wyboru sa samochody klasy b.Widze ze wsrod przeciwnikow jest vw golf chyba 4 albo 5.Ale nie ma go w sklepie.Skad mozna wziasc takiego golfa? Bo to co jest do wyboru to male szanse zeby wygrac ten wyscig.Od kilku dni sie juz mecze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Jest to VW golf 6 R lub GTI był on dodawany do pre-orderu, także polecam Ci VW corrado do tego wyścigu :)

4. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    no wlasnie corrado latam teraz bo reszta nie szans.Ale nawet tym corrado nie jest lekko.Najlepsza moja pozycja to 2.Ale niezle sie trzeba mapocic.Nie mam kiery niestety,musze grac na padzie.A o co chodzi z tym pre-orderem ?

5. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    do zamówień przedpremierowych dodawane były kody na kilka samochodów. Ciężko mi uwierzyć, że nawet Corrado nie możesz tego wygrać - ja jechałem Scirocco i dałem radę bez problemu na najwyższym poziomie trudności ze skrzynią bez sprzęgła.

6. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Mrowa522 chyba troche przesadziles ze bez zadnego problemu wygrales ten wyscig na najwyzszym poziomie.Wiem co mowie bo musialem sie niezle nameczyc zeby wygrac to na normalnym poziomie.Moze ty grales na kierownicy...Ja niestety tylko na padzie.

Wczytywanie...

Poleć forum