Forza Horzion 2 klub!

MaxMarten

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja nie mam z kim grać więc zapraszajcie mnie bo czasami siedzę w Forzie nie mam z kim pojeździć
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To dołącz do grupy, jest link. Jest nas na razie 2, jak Ty dobijesz to już 3 :).
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To i ja wejdę na czwartego:) Zaproszenie wysłane.
 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zaakceptowane.
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spoko, dzięki;)
 

GierapV8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też podbijam :)
 

MaxMarten

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
może w piątek zorganizujemy wycieczkę po całej mapie i wyścigi 1/4 mili kto chętny?
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A w jakich godzinach? Bo ja na Wigilię jadę do rodziców więc do konsoli będę miał dostęp przez pierwszą połowę dnia. I wtedy chętnie bym pojeździł. Tym bardziej, że mam auto z niezłym przyspieszeniem:D
 

MaxMarten

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
właśnie nie wiem w jakich ale pewnie wieczorem bo nie którzy zaraz powiedzą że jadą to do babci to do cioci i dupa blada.
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest właśnie największy problem z ustawką w Wigilię bo większość z nas gdzieś się rozjeżdża. Żeby jeszcze tylko live działał bo nie wiadomo czy ci śmieszni hakerzy jednak nie zepsują nam grania.
 

Kovsai

Świeżak
Świeżak
Dziś udało nam się kilka godzin w czwórkę pociosać także rośniemy. Gdyby ktoś reflektował to pewnie zjedziemy się także dziś - tj. w niedzielę.
 

ShuT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chętnie z Wami pogram, tylko dajcie znać dokładnie kiedy :)
 

Kovsai

Świeżak
Świeżak
@ShuT łapiemy się raczej przypadkiem kiedy ktokolwiek jest w ogóle online. Kilka postów wyżej masz grupę, możesz dołączyć, a ja i tak dodam Cię do znajomych i gdyby się coś działo, a będziesz dostępny to Cię zaprosimy.
 

Biały406

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurczę, myślałem że też pojeżdżę z Wami, ale tak to jest jak bierze się internet od pewnego niszowego, pomarańczowego operatora. Odkąd jest przerwa świąteczna to moje połączenie ledwo daje radę z załadowaniem ofert w sklepie a jakiekolwiek granie rzadko kiedy kończy się skończonym choć jednym wyścigiem:/
 

MaxMarten

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Szkoda że nikt mnie nie powiadomił to bym też pojeździł.
 

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wybaczcie za lekki odkop, ale grywa ktoś jeszcze, bo chętnie z kimś pojeżdżę, zdobyć kilka achievmentów i tak dalej.
Jak coś to zapraszać mnie i dodawać.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wybaczcie za lekki odkop, ale grywa ktoś jeszcze, bo chętnie z kimś pojeżdżę, zdobyć kilka achievmentów i tak dalej.
Jak coś to zapraszać mnie i dodawać.
Pewnie ze grywa , dolacz do klubu i będziesz bil rekordy
 

exitcosmo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja na ten moment odłożyłem Horizon 2 na półkę bo mi się w solo przejadł. Ale jak ktoś da znać na grupie to jestem gotów pojeździć.
 

Sargon80

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem, czy temat jakoś bardzo aktualny (sądząc po dacie ostatniego posta- to chyba średnio), no ale dołączyłem, jako FosterComet9294
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Spokojnie ja w fh2 nadal pogrywam na multi nadal sporo osób w to gra.
Choć ostatnio znalazłem klub xbf też w fh 1 ale tam już chyba kluby wyłączył bo nie idzie dołączyć

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom