1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 - Auto grupa B

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez razor7, Sierpień 12, 2011.

1. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy może ktoś wie do jakich osiągów można wycisnąć Audi Quattro? Bo nie chce w ciemno kupować i tracić kasy. Jakie jest dobre auto w grupie B (z możliwością tuningu do A i R1). Ważne, żeby dobrze się sterował. Najlepiej AWD. I dobrze wchodził w zakręty. Myślałem nad Peugeotem S2000, ale seryjny (nie stuningowany) źle wchodzi w zakręty. Każdy trzeba brać na ręcznym aby dobrze z niego wyjść. Myślałem nad Porsche 911 (nie pamiętam który model, chyba GT2 AWD), ale wolałbym wydać mniej kasy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do B klasy kup sobie Subaru Imprezę 22B STi. Tuningować go do klasy A nie polecam, wolałbym na twoim miejscu zebrać trochę kredytów i kupić Audi S5, lub Lexusa IS 350, najlepsze samochody do klasy A wg. mnie.

4. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Chodzi o to, że aktualnie już kończę wyścigi z grupy B i wchodzę do A. Jak na razie mam Golfa R32 stuningowanego na skraju B/A, ale chciałbym coś nowego no i chodzi też o to, żeby można było go stuningować do klasy S. A tak przy okazji czy na zwykłe wyścigi manual dużo daje czy wystarczy automat? A co lepsze Porsche 911 (chyba GT2, ale na pewno AWD) czy Audi S5.

5. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiadomo, że na manualu lepiej się gra, ale jeżeli sprawia Ci to trudność możesz zostać, ale strasznie skomplikowana jazda to nie jest. Co do aut to najlepiej załóż temat na forzamotorsport.pl , jest tam kilka osób co się znają na tym bardzo dobrze to Ci doradzą.

6. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lancer Evo IX, AWD, dobry start i spokojnie na "S" go podkręcisz jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest nawet jego specjalna wersja "Time Attack". Podstawowe Lancery nie są takie drogie.

7. razor7

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wiem. Mam tam konto, ale jest duży zastój. Sam nie wiem czemu. Może po premierze FM4 coś ruszy.

Ktoś coś jeszcze poleci? Może być też RWD (w końcu muszę się nauczyć opanować, bo większość dobrych aut ma RWD).

Wczytywanie...

Poleć forum