1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 debiutuje na polskim rynku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Październik 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Forza Motorsport 3 debiutuje na polskim rynku. Z pierwszych testów wynika, że oczekiwana od dłuższego czasu produkcja wyścigowa spełnia niemal wszystkie pokładane w niej nadzieje. Oferuje niezwykle głęboką rozgrywkę, jest dopieszczona pod kątem audiowizualnym, a także rozwija mechanizmy społecznościowe – niezwykle popularne w przypadku poprzedniej odsłony serii.

Warto odnotować, że najnowsze dzieło studia Turn 10 zostało u nas w pełni zlokalizowane. Możemy być pewni, że obliczu dostępu do wielu informacji technicznych fakt ten ułatwi rozgrywkę osobom nieobeznanym w angielskiej terminologii motoryzacyjnej. Podstawową edycję FM3 można nabyć w cenie 199 złotych.

Oprócz niej do naszych sklepów powędrowało kilka dodatkowych zestawów tematycznych. Najbardziej standardowym z nich jest wersja kolekcjonerska, oferowana za 229 złotych. W jej skład wchodzi płyta z grą, stylowy brelok do kluczy oraz pendrive o pojemności 2GB. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano z kolei paczki złożone z gry i bezprzewodowego kontrolera (299 złotych), a także z gry i kierownicy Wireless Racing Wheel (499 złotych). Ponadto do sprzedaży w wybranych sklepach trafiła konsola Xbox 360 w wersji Elite oferowana w zestawie z debiutującą dzisiaj grą.

W jaki sposób najlepiej wypromować grę wyścigową? Oczywiście poprzez współpracę z wielkim koncernem motoryzacyjnym. Microsoft i Turn 10 zrealizowały to zadanie w 100%. Otóż, wraz z debiutem Forza Motorsport 3 na polski rynek trafił limitowany model Audi TT - Audi TT Forza Motorsport 3 Edition. Można go odróżnić od samochodów seryjnych po zewnętrznych oznaczeniach umieszczonych w różnych miejscach nadwozia. Subtelne dodatki nawiązujące do dzieła Turn 10 znalazły się również w wnętrzu tego wyjątkowego samochodu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup Audi TT w limitowanej wersji znajdą w bagażniku Xboksa 360 Elite i egzemplarzy gry Forza Motorsport 3.

W Forza Motorsport 3 fani motoryzacji poczują się jak ryba w wodzie. W grze umieszono bowiem około 400 samochodów pochodzących od 50 producentów z całego świata. Wśród nich znalazły się najszybsze modele Ferrari, Porsche, Lamborghini oraz Bugatti (w tym słynny Veyron). Każdy z dostępnych pojazdów można oczywiście dowolnie modyfikować pod kątem ustawień, jak i poddawać zakrojonemu na szeroką skalę tunningowi. Twórcy oddali do naszej dyspozycji 22 dopracowane trasy, które wraz z alternatywnymi wersjami dają w sumie liczbę 100 odmiennych torów. W ich gronie znalazły się takie lokacje, jak Silverstone, Laguna Seca, Suzuka czy Sebring.

Produkcja została już oceniona przez wiele światowych serwisów o grach. Z danych zebranych przez serwis Metacritic.com wynika, że aktualnie średnia z tychże not kształtuje się na poziomie 92%. W video recenzji przygotowanej przez ekipę tvgry.pl dzieło studia Turn 10 otrzymało maksymalną ocenę – pięć gwiazdek.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48806

2. Lotnik421 Xbox One

3. elempl

elempl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ŁDZ
    własnie gram premierowo :) i jest naprawde ekstra :) nie wiem kiedy 4 godziny mineły :)

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    no :) gierka full wypas :D i ta grafika :)

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Fajna gierka ale do niej trzeba kierownicy :D

6. Chesster

Chesster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wroclaw/Kozanów
    Jak dla mnie rewelacja! Jedynie szkoda, że nie poprawili dziwnego zachowania się samochodów na poboczach i nie poprawili kolizji. Gra jest mięsista jak mało co - ponad 400 fur, tras od groma i ciut ciut, setki tysięcy części i najprawdziwsza scena, gdzie gracze mogą ze sobą nie tylko rywalizować, ale i handlować oraz pokazywać swoje dzieła. Tfu! Cofam! To nie jest gra, to jest religia:D

7. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam zamiar kupic ale nie mam kierownicy... w sumie to jest moja 2 czy 3 wyscigowka (mialem grid'a i nfs undercover). Czy na padzie tez sie fajnie gra? Czy to zupelnie inna bajka na kierownicy? Prosze o porade ;)

8. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na kierownicy latwiej wyczuc samochod i na zakretach latwiej a na padzie lepiej kontruje sie poslizg

9. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    ja się przyzwyczaiłem do pada, wiadomo frajda większa jak jeździsz na kierownicy, ale dla mnie to za duży wydatek ;)

10. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Jak dla mnie granie na padzie jest straszne i ja używam tylko kierownicy

11. Niemirek

Niemirek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gliwice
    Ja tam niewiem to chyba zależy od przyzwyczajenia mi sie bardzo fajnie gra na padzie ale kierownica też daje rade :) A co do Forzy to polecam !!:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum