1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 - instalacja dodatków

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krukct, Marzec 12, 2011.

1. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zainteresowałem się ostatnio dodatkowymi samochodami do Forzy, mam na dysku kilka dodatków, tylko nie wiem jak je teraz zainstalować. Nagrałem je na płytę, ale Xbox pokazuje "dysk z różnymi materiałami" i nie chce nic z tym zrobić. Może da radę zainstalować to jakoś z pendrive'a? Mój Xbox to Premium 60 GB z LT+. Pomożecie?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    da rade z pendrajwa, wrzucasz je tak samo jak gry arcade non jtag, przeszukaj forum a znajdziesz :)

4. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, dzięki za info, szukałem i były jakieś wzmianki o jtag, ale nie wiedziałem, czy to dobry trop. ;) Poszukam, dam znać jak poszło. Jeszcze raz dzięki za szybką odpowiedź.

Edit: Krótko mówiąc muszę sformatować pendrive przez Xboxa i później wrzucić dlc do folderu z zerami? :D

5. orzelorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dokładnie tak, jeszcze zrób folder z id forzy, a tam jeszcze jeden z 00000002 (marketplace)

6. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie, jutro z rana się z tym pobawię. ;)

8. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    dołączamm się do tematu. Czy dodatki mogą być sobie na pendrive czy trzeba je instalować na dysku

9. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Raczej mogą, ale ręki nie dam sobie uciąc:p

10. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, sformatowałem przez Xboxa pendrive'a, wrzuciłem na niego 6 dlc do Content/0000000000000000/4D53084D/00000002, ale Xbox wykrywa tylko dwa, do tego pokazując, że są uszkodzone i nie mogę ich nawet otworzyć. Może być to wina starego i wolnego pendrive'a (konsola przy formatowaniu go pokazała, że nie spełnia warunków szybkości)?

11. orzelorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    być może za wolny pendrajw, albo za szybko odłączyłeś od kompa po kopiowaniu (też tak czasem miałem), ewentualnie dodatki mają DRM (są chronione) czyli były pobrane z marketplace, więc musisz znaleźć takie co były na płycie forzy ultimate collection :)

12. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Spreparowałem" jeszcze jednego pendrive'a - ten spełnia warunki wydajności Xboxa, do zrzucenia na niego dlc użyłem najnowszej wersji USBXTAFGUI, dlc pobrałem jeszcze raz z innego źródła (z tego forum http://xboxforum.pl/homebrew-f156/dlc-do-gier-;-48473.html), Xbox wciąż pokazuje uszkodzone dane. Macie jeszcze jakieś pomysły? Może to być zależne od wersji dashboarda? Ja mam z listopada. Może trzeba spatchować najpierw samą grę?

13. orzelorzel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak jak sądziłem to są dodatki tylko na jtag (posiadają zabezpieczenie DRM), poszukaj w necie drugiej płyty forza 3 ultimate collection, albo poczekaj trochę to podrzucę Ci linki jak znajdę :)

linki do forza3 dlc ultimate collection około 1,5GB są to dodatki wyciągnięte z płyty, mam nadzieje że nie padły :)

14. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za linki, wciąż są aktywne, dam znać, czy wszystko działa.

PS: kopiuję je na pendrive tak samo jak te zwykłe dlc (ta sama ścieżka)?

15. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Na pewno przez to.

16. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    orzelorzel, miałeś rację, Twoje pliki działają bez problemów, zrzuciłem je na pendrive, później przekopiowałem na dysk konsoli i mam nowe samochody (trzy paczki) i trasy (jedna paczka). Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! ;)

Temat można zamknąć.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum