Forza motorsport 3 kasa...

190014

Użytkownik
Użytkownik
Czy jest możliwośc spiracenia,wpisania kody albo coś żeby mieć duuuuużo kasy na tuning i na samohody w karierze?
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
jest, (pytałeś czy jest więc odpowiadam:) )
 

190014

Użytkownik
Użytkownik
A jak to zrobić?
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
wyślij mi sejwa, to ci pomogę
 

190014

Użytkownik
Użytkownik
Po co mam ci wysłać save? i w dodatku nie wiem jak tego save z konsoli wyciagnąć...
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
nie ma kodów na forze, można edytować sejwa z poziomu pc, przenosisz sejwa na pendrajwa, odpalasz modio, kopiujesz sejwa na dysk pc. robisz linka na megaupload lub innym serwerze, wysyłasz mi link z sejwem ja ci nabijam kase, z powrotem wrzucasz na pendrajwa i przenosisz do konsoli.
 

190014

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak tego sejwa wyciągnąć?
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
poradnik modio użyj tego i daj mi znać na pw
 

rudy1994r

Użytkownik
Użytkownik
Niestety cos mi nie działają PW. Jakiego programu używasz do edycji save dla Forza 3? Bo Modio z tego co wiem nie ma tej opcji.
 

adrian1389

Użytkownik
Użytkownik
Musisz ingerować w kod sejwa, oddaj koledze i po sprawie.
 

rudy1994r

Użytkownik
Użytkownik
Musisz ingerować w kod sejwa, oddaj koledze i po sprawie.


Są gdzieś w internecie jakieś tutoriale? I ingerować w kod save trzeba w hexach, czy w czym?
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem po co chcesz żeby on Ci wysyłał plik - po prostu powiedz jak to zrobić bo na pewno znajdą się inni chętni. Też się jakoś o tym dowiedziałeś więc chyba to nie jest tajemna wiedza Shaolin...
 

rudy1994r

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem po co chcesz żeby on Ci wysyłał plik - po prostu powiedz jak to zrobić bo na pewno znajdą się inni chętni. Też się jakoś o tym dowiedziałeś więc chyba to nie jest tajemna wiedza Shaolin...

Bo zapewne to "za free" wcale nie jest takie za free. :)
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
rozwieje Wasze wątpliwości i powiem że horizon w vipie kosztuje 4,99$ na miesiąc.. na razie jest bug na win7sp1 więc nie mogę odpalić programu :/ tak że robię to za free to tylko moja dobra wola, a nie wiedza shałulin :) macie linka żeby nie było, że to jakąś tajemnica.. horizon.. szithepends..
 

maciongix

Użytkownik
Użytkownik
A moim zdaniem najlepszym sposobem na nabijanie kasy jest startowanie w wyścigach.
 

rudy1994r

Użytkownik
Użytkownik
A moim zdaniem najlepszym sposobem na nabijanie kasy jest startowanie w wyścigach.

Mam jeden profil z 50 levelem, kupą kasy i 89% przejscia gry. A drugiego profilu potrzebuje do XBL, a przechodzenie dwa razy tej samej gry nie ma najmniejszego sensu :)
 

mihcal5

Banned
@up czemu nie ma sensu, ja przechodzę np. drugi raz AC:B i widzę w tym sens
 

Mate08

Banned
Użytkownik
jak ktoś umie ingerować w ten save i umie go edytować tak aby mieć dużo kasy niech napisze na gg:3306994
 

Do góry Bottom