1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 na dwóch płytach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 4, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W wywiadzie udzielonym jednemu z zagranicznych serwisów John Wendi z Turn 10 zapowiedział, że ze względu na sporą ilość planowanej zawartości Forza Motorsport 3 pojawi się na dwóch płytach. Dzieło zostało zapowiedziane kilka dni temu, chociaż plotki o nim krążyły w sieci już w 2007 roku. Gra według planu będzie dostępna w październiku tego roku. Autor wyjaśnił, co zobaczymy na każdej z dwóch płyt.

Wendi zapowiedział, że gra rzeczywiście zostanie wydana na dwóch krążkach. Na pierwszym dysku znajdziemy główną część tej produkcji, zawierającą podobno więcej elementów niż jakiekolwiek inne współczesne wyścigi. Druga płyta natomiast przedstawi sporo dodatkowych samochodów oraz pokaźny zestaw tras. Potwierdzono, że będzie można, czy raczej trzeba zapisać je na dysk twardy konsoli.

W finalnej produkcji pojawi się 400 samochodów, ale jak można domyślać się z powyższej informacji, nie każdy użytkownik Xboksa 360 zobaczy je wszystkie (najprawdopodobniej będzie bowiem potrzebny dysk twardy). Na razie ta kwestia nie została jednak przybliżona bliżej. Czyżby DVD zastosowane w konsoli Microsoftu przestawało wystarczać twórcom? Zapewne dowiemy się tego w najbliższych miesiącach.

Forza Motorsport 3 została oficjalnie zapowiadana w poniedziałek na konferencji Microsoftu. Zobaczymy w niej ulepszony silnik graficzny, efektowną destrukcję samochodów, 60 klatek na sekundę, mnóstwo pojazdów, widok z kokpitu, edytor wyglądu maszyn oraz filmów. Oczywiście dzieło ma być konkurencją dla Gran Turismo 5, czyli tworzonej od dłuższego czasu gry przeznaczonej tylko na konsolę PlayStation 3.

Filmy z Forza Motorsport 3 zaprezentowane w ramach targów E3:
    Forza Motorsport 3 E3 2009 - gameplay
    Forza Motorsport 3 E3 2009

Forza Motorsport 3 na dwóch płytach | Wiadomoœć 2009-06-04 14:47:17 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Bardzo dobra wiadomość, że będzie można zainstalować na dysk najczęściej używane pierdoły. Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu, ale już się nie mogę doczekać :)

4. sebool12

sebool12 Guest

Ciekaw jestem tej Forzy, czy powtórzy sukces dwójki czy zrobią z niego nfs? Jak widać będą już konkurencje driftu, czyli lansowanie się, że w ogóle umie się driftować w Forza nie będzie czymś wyjątkowym .

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Troszkę nie rozumiem tej informacji.Czyli bez dysku twardego nie będzie szans zagrać w Forze 3 czy tylko bez dodatkowych wozów.Mam nadzieję że tak bo nie mam dysku tylko kartę pamięci.Olali troszkę posiadaczy arcade.Niech przynajmniej M$ da dyski 20gb w Polsce po promocyjnej cenie hmmm.... 80zł :) . Choć i tak szczerzę mówiąc jakoś nie zależy mi na tej grze więc dla niej dysku nie kupię.Jeśli pojawią się jeszcze 2 tytuły wymagające dysku to dopiero zacznę myśleć na kupnem.

6. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Ja juz zamowilem dysk . I bardzo dovbrze ze bedzie on potrzebny , unikniemy doczytywania i innych bledow zwiazanych z dvd .

Gta IV , Forza 3 - juz masz 2 tytuły ?

7. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Halo 3 też wymaga dysku

8. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dla mnie to plus ze na dysk nagrywasz bo lepiej gra dziala. ale lipa maja Ci co dysku nie maja ;/

9. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jakiego dysku? GTA IV,Halo 3?
    Przecież mam arcade a właśnie pocinam sobie w GTA IV.Nie wierzysz zobacz w podpisie.Chyba chodzi Ci o dodatki a to i owszem.Halo 3 przecież też do grania dysku nie wymaga pamiętam nawet jak była taka afera ,że właśnie Halo 3 działa lepiej z płyty niż z dysku.

10. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    dokładnie tak jest

co do 2 dvd to czemu nie - skoro śmiecą to będą 2 a dysk twardy to będzie potrzebny do dodatków - płatnych oczywiście :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum