1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 - Problem z usunieciem i zacinaniem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebool12, Październik 24, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Witam

Otóż ostatnio zauważyłem, że podczas pojawiania się jakieś info np ktoś jest online gra zaczyna się nie miłosiernie ciąć (2-5klatek !). Już raz naprawiłem ten błąd poprzez ponowną instalacje na dysku, ale wtedy nie miałem drugiej płyty. Teraz gdy zainstalowałem drugą płytę nie mogę skasować pierwszej! (druga płyta bez problemu się kasuje). Wie ktoś co z tym zrobić ? Muszę zaznaczyć też, ze gdy biorę info na dysk z płytą i tam biorę usuń z dysku niby się kasuje, ale jak ponownie wejdę w w Info o płycie pokazuję że nadal jest!
    Myślałem nad usunięciem gry poprzez xplorera, ale nie wiem dokładnie jak to zrobić ;/

Z góry THX

Pozdro

Temat do zamkniecia, już sobie poradziłem

Wczytywanie...

Poleć forum