1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 - Sprzedaż w domu aukcyjnym, a osiągnięcie.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PiotroZ, Sierpień 27, 2010.

1. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Posiadam FM3 od 3 dni, zrobiłem grupę malunków i wystawiłem na aukcję w nadziei że ktoś kupi. Nie liczyłem na to ale o dziwo po 15 min już znalazł się nabywca. Zostałem powiadomiony, próbowałem odebrać kredyty, coś tam mieliło, mieliło. Kredytów raczej nie odebrało i achiva nie ma. Ma ktoś pomysł dlaczego ? Jeżeli tak to proszę o udzielenie pomocy :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Spróbuj odebrać kredyty jeszcze raz

4. PiotroZ

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dzięki :) Dałem radę.

5. PiotroZ

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Aha, przy okazji to jeszcze achiv z tym aby mieć przynajmniej po jednym aucie każdego producenta... Muszę mieć te auta cały czas czy wystarczy że raz się pojawiły w garażu i już ?

6. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeszcze tego nie zaliczyłem, ale chyba musisz mieć auta każdego producenta w garażu (wszystkie naraz - w jednym czasie), jak Ci zaliczy to możesz posprzedawać, rozdać itp Czyli - nie liczy się to, że miałeś. Masz mieć. Chyba ***

7. LeakLess

LeakLess Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z jednym osiągnięciem "Na okrągło " chodzi w nim o ukończenie próby czasowej , niestety nie wiem o jaką tutaj próbę chodzi !!

8. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Osiągnięcie "Na okrągło" - na początku też próbowałem je zdobyć w błędny sposób. Aby je zdobyć musisz wejść z głównego menu w rankingi, następnie "próba czasowa", wybierasz jakiś tor i po bodajże 2 okrążeniach wpada osiągnięcie. Ważne żeby nie wypaść z toru, bo wtedy czas okrążenia jest nieważny i tym samym osiągnięcia nie zdobędziesz. Pozdro

9. Fabiomaster

Fabiomaster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Forza 3

Jak masz ultimate edition to musisz mieć przynajmniej po jednym aucie z każdego producenta. W ultimate jest kilku producentów więcej więc to osiągnięcie jest trudniejsze do zdobycia. Tak samo dodatkowe trasy które są dorzucone do drugiej płyty. Podczas kariery nie pojedziesz na wszystkich trasach, musisz uruchomić wyścig na dodatkowych trasach i ukończy go.

Na okrągło - trzeba mieć konto Online, bo inaczej nie wejdziesz do rankingów.

Wczytywanie...

Poleć forum