1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 Ultimate Collection

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fado2611, Grudzień 2, 2010.

1. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Witam.
    Sciągam aktualnie torrentem Forze 3 UC, lecz dopiero dziś spostrzegłem się, że moja wersja Forzy ma zaledwie 13.1 GB, gdzie inne mają po 14.6 GB. Moim pytaniem jest czy sciągać dalej tą 13 gigową, czy szukać gdzieś innej wersji tej gry. Proszę was o szybką odpowiedź ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Może to być jakaś przeróbka , ale ściągaj , zobacz może akurat będzie dobrze (zależy ile masz % , jak mało to ściągaj nowego torrenta )

4. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Mam już 80% także sciągne to do końca, prędkość może nie jest zabójcza bo dochodzi czasem do 150 kb/s ale jakoś idzie. Jeżeli będzie dobre, postaram się znaleźć stronke z której to sciągnąłem i podam ją tutaj :)

5. Fannadil

Fannadil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    moglbys zapodac tego torrenta bo wlasnie poszukuje f3 uc

6. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
  7. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Może jest lepiej spakowana i dlatego zajmuje nieco mniej.

8. Fado2611

Fado2611 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Oleśnica
    Szczerze mówiąc jeszcze nie wiem, zostało mi z 20% więc zostawie na noc. Konsole i tak przerabiam dopiero po 6 grudnia więc dopiero wtedy będe mógł powiedzieć czy wersja jest dobra oraz czy wszystkie dodatki są na "swoim miejscu".

Edit: Moge śmiało powiedzieć żebyście sciągali, prędkość jest beznadziejna chociaż w ostatnich chwilach sciągania dochodziło do 150 - 200kb/s. Gra działa, samochody i trasy działają.

Wczytywanie...

Poleć forum