1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3 ustawienia tuningu Audi R8

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubiszon88, Styczeń 26, 2011.

1. Kubiszon88

Kubiszon88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam Audi R8 5.2 FSI quattro ulepszyłem je na full. Klasa auta to R3 780. Wystartowałem ( road america 32 okrążenia ) przejechałem linię startu, przyśpieszenie wbija w fotel. Jestem pierwszy zbliżam się do zakrętu hamuje, skręcam a auto jedzie prosto :/. Następne zakręty pokonuje z żółwią prędkością. Nie mam szans rywale mnie wyprzedzają nie jestem w stanie tego odrobić na prostej :/. Wchodzę w ustawienia tuningu i tutaj zaczyna się problem nie mogę dojść myt z tymi parametrami.
    Prosiłbym o pomoc jakieś wskazówki, na co zwrócić uwagę. Jak znaleźć ten złoty środek.
    Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudzielec

chudzielec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jędrzejów
  4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No auto nie jezdzi po szynach, a predkosc robi swoje, jaki kąt ma ten zakret i z jaka predkoscia go pokonujesz ?
    ABS masz wlaczony bo on pomaga nieco manewrować autem ale nic ci nie pomoze gdy wejdziesz zbyt szybko w zakret pod złym kątem

5. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Za duza nad sterownosc :) zrob na 4 kola naped albo na 2 tylnie i jakies lepsze zawieszenie. wlacz kontrole trakcji. i powinno byc gi :D

6. Kubiszon88

Kubiszon88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki stary, a już chciałem zrezygnować z tej gry. Dzięki twojej pomocy wróciła do łask. Te ustawienia są idealne. Jeszcze raz wielkie dzięki dla Ciebie i dla autora tych ustawień.

7. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Jak mówią koledzy ABS pomaga ale moze miałeś wjechać do PITSTOP żeby zatankować paliwo ? Mi sie tak raz zdarzyło.

Wczytywanie...

Poleć forum