Forza Motorsport 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

widellusPL

Świeżak
Świeżak
Forza 3 Pytania

Witam.
czy jest w grze tor na ktorym mozna jechac max speed bugatti veyron ?
Ktory tor jest najlepszy do driftu ?
Pozdrawiam:D


Następnym razem szukaj i pytaj w odpowiednim wątku. // Pablooo88
 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
Mogę odpowiedzieć na pierwsze pytanie, na pewno bugattim rozwiniesz maxa na torze nascar, zobacz tylko który ma najdłuższą prostą i śmigaj bo ja nie pamiętam nazwy.
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Max prędkość Bugattim można osiągnąć na torze Le Mans. Jest tam kilka prostych, na których spokojnie osiągniesz max. Do driftu jednym z lepszych jest Fujimi Kaido, są tam liczne zakręty także można podriftować.
 

kamien89

Użytkownik
Użytkownik
Na Nurburgingu jest potężna prosta wydaje mi się że tam też dasz radę. Dokładnie do driftu fujimi kaido i właśnie Nurburging, z tym że tam tor jest dosyc wąski.
 

konradin

Użytkownik
Użytkownik
A jak jest z obrazkami do edytora? Możemy wrzucić je na dysk a potem użyć w fm3? Czy możemy tworzyć tylko wzory z zamieszczonych w grze kształtów?
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Obrazki tworzymy tylko za pomoca edytora grafiki.

Niedawno wyszedl patch dodajacy animacje zmiany biegow i hamulca recznego , czy ktos ma moze linka do downloadu tego patcha offline?(rapidshare , megaupload --> Xplorer360 -->X360 HDD cache)
 

dragunov

Świeżak
Świeżak
Obrazki tworzymy tylko za pomoca edytora grafiki.

Niedawno wyszedl patch dodajacy animacje zmiany biegow i hamulca recznego , czy ktos ma moze linka do downloadu tego patcha offline?(rapidshare , megaupload --> Xplorer360 -->X360 HDD cache)
A jak chcesz wrzucić tego patcha nie podłączając konsoli do neta?
Jest w ogóle taka możliwość?
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Podlaczasz dysk/memorke do kompa i przez program Xplorer360 wrzucasz co ci sie jawnie podoba ;)
 

[PDT]Distont

Użytkownik
Użytkownik
oooooooo widze że tu pare osób driftuje :) jak ktoś chce podriftować to dodajcie mnie do przyjaciół na XBL
 
Jak kupiłem Forze3 w MediaMarku i na orginale nie pisze, że Xbox live to da rade pograć na necie?

w disk 1 mam tylko Forza 3 MotoSports FreePlay i Xbox live MarketPlace..
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Jak kupiłem Forze3 w MediaMarku i na orginale nie pisze, że Xbox live to da rade pograć na necie?

w disk 1 mam tylko Forza 3 MotoSports FreePlay i Xbox live MarketPlace..
Możesz pograć ;). Logo xlive nie ma na pudełku dlatego, że masz polską wersję a w Polsce nie ma xlive.
 

adam15056

Świeżak
Świeżak
Mam problem z forza podczas grania na torze la mans pojawia sie komunikat ze nie moze odczytac plyty gra nagrana 2 razy na verbatimach, wersja gry allstar. Czy ktos mial juz taki problem
 

Ojciec_Dyrektor

Użytkownik
Użytkownik
Zainstaluj obie na dysk, albo nagraj jeszcze raz. Sprawdzałeś ABGX?
 

adam15056

Świeżak
Świeżak
nie mam dysku i tak sprawdzalem wszystko bylo ok
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Mam problem z forza podczas grania na torze la mans pojawia sie komunikat ze nie moze odczytac plyty gra nagrana 2 razy na verbatimach, wersja gry allstar. Czy ktos mial juz taki problem
Hmm.. chyba musisz probowac dalej z tym nagrywaniem , sprobuj na innej plycie/ nagrywarce.
 

Marco7

Świeżak
Świeżak
Mega dobra gra, po serii grania w GT na PSach wreszcie cos innego. Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego nie mam polskich napisów a mam oryginała...? Chodzi o to ze wybralem region UK?
 

kamien89

Użytkownik
Użytkownik
Musisz w ustawieniach konsoli zmienic sobie język i będziesz miał wszystko jak należy :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom