1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marine_boy, Styczeń 8, 2011.

1. marine_boy

marine_boy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To nie pierwszy temat o tym tytule, ale nie chciałem odgrzewać starych tematów, a w żadnym z nich nie znalazłem odpowiedzi.
    Czy jeżeli miałbym pierwszą płytkę z w języku polskim, to ta druga z dodatkowymi trasami i samochodami może być od angielskiej wersji językowej??(obie mają region PAL) I czy na tej drugiej płycie też będę musiał zmieniać wava?? Tak jak w przypadku pierwszej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    to zależy jakie CRC ma Twoja wersja, a jakie CRC mają dodatki, raczej nie odpali z Twoją wersją.

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Właśnie chętnie doczepie się to pytania bo też mam tylko 1 płytę i nie wiem czy ściągać 2 po angielsku czy nie proszę odpowiedzi kogoś kto wie na 100% ( miał z tym do czynienia bo ok 7gb się trochę ściąga ) ( oczywiście mowa o kopiach )

5. xbox rrod

xbox rrod Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    co to jest Forza Motorsport 3 Ultimate Collection

6. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Jest to wersja ANG ze wszystkimi dodatkami też na 2 DVD ma ok 15gb + ma jakieś dodatkowe auta

7. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Będzie pasować. Forza 3 jest wielojęzyczna, zawiera jednocześnie polskie i angielskie pliki językowe (płyty posiadają nawet weryfikację abgx360). Nie zaszkodzi spróbować, czy pójdzie... Jeśli masz stary flash napędu, zmień wave dla pewności.

8. cyborg95

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja mam LT+ i nie wiem czy ściągać 2 dvd czy nie ( mam możliwość właśnie tylko po angielsku a grę mam po polsku mówisz że normalnie ściągać sprawdzić abgx-em i wypalić i potem normalnie w menu gry odczyta mi ją zainstaluje ) dzieki za odpowiedzi . Pozdrawiam

9. marine_boy

marine_boy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rs.pect wielkie dzięki za odpowiedź:) Niestety mam starszego flasha napędu(LT w planach :D), więc zrobię tak jak mówisz z tym wavem :) Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum