1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 bez samochodów Porsche. Dlaczego? Turn 10: "Bo EA je zablokowało"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Sierpień 25, 2011.

1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    W dotychczasowych odsłonach Forzy Motorsport mogliśmy pojeździć samochodami Porsche, mało jednak kto wie, że pojawiały się one w grach studia Turn 10 na mocy licencji udzielanej przez EA, które ma wyłączność na auta tej marki. Okazuje się, że w przypadku nadchodzącej czwartej części Electronic Arts… odebrało zezwolenie.
    O fakcie tym poinformował Dan Greenwalt, dyrektor kreatywny w studiu Turn 10 w wywiadzie udzielonym na oficjalnej stronie Forzy Motorsport 4. Jak wyjaśnia:

Jak dodaje:

Jak dodaje:
    Forza Motorsport 4 bez samochodów Porsche. Dlaczego? Turn 10: "Bo EA je zablokowało" / CD-Action - Electronic Arts

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    CHWD EA - wiem, tekst warty gimnazjalistów ale niestety, happy z tego newsa to ja nie jestem. IMO licencji powinien udzielać sam producent tychże aut, a nie inny wydawca gier. To teraz Turn 10, gdy EA poprosi o licencje na Ferrari, niech zasadzi im przysłowiowego "kopa w d*pe". Dziękuję dobranoc. Zawsze zostaje BMW i Audi hehe

4. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i to jest durne
    tak samo jest np z Ligą Mistrzów w Pesie ona jest bo mają licencje a Fifa już nie może tego zrobić

5. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie to T10 powinno zabronić używania Ferrari tylko przez EA, coś za coś - chcą Ferrari niech dadzą Porsche

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Już wcześniej o tym wiedziałem , ale nie wiedziałem dlaczego....
    Chyba EA nie myśli , że zamiast Forzy 4 , sięgnę z tego powodu po ich pożal się boże The Run? Dobrze zrobiłem , że już od Carbona przestałem kupować gry NFS. **** you EA! Udławcie się .

7. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda, na forum forzy jeszcze robili nadzieje, że Porsche się pojawi w grze. Niestety life is brutal. EA powinno się schować z serią NFS, poza Shiftem nie zrobili już dawno nic innowacyjnego. Są śmieszni

8. mietafix

mietafix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Może Rufy będą, czyli porsche po tuningu?

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

9. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No, trochę szkoda. EA pewnie myśli że jak będą mieli Porsche na wyłączność, to więcej ludzi kupi The Run'a. A niech spadają. Jakby EA poprosiło Turn 10 o licencję Ferrari, to T10 niech im to da i pokaże swoją wyższość intelektualną. EA się zachowuje jak mały dzieciak, "nie dam Ci tego bo to jest moje i koniec", a jeszcze mogli by na tym zarobić.

10. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czytałeś tego newsa czy tylko tytuł ? Przecież jak byk jest napisane, że RUF będzie.

Do tematu: teraz widać, że liczy się tylko zbijanie szmalu. Krojenie gier jeszcze przed premierą, robienie z DLC tego co powinno być normalnie dostępne i jeszcze zbieranie oklasków od wszystkich, że łaskawie to wypuszczono jako dodatek. Wszystkie te zagrywki to tylko dowód na to, że gry teraz robią księgowi a nie ludzie z pasją. Złote czasy dla graczy to przeszłość moim zdaniem.

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    EA jakoś nie ma w swoich Need For Speedach Ferrari, ciekawe czym to jest spowodowane ?

12. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    LOL żal mi EA, niech T10 pokaże im środkowy palec jak będą prosić o Ferrari i do widzenia.

13. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @!MrDraiger - Ferrarki były w NFS Shift. Co prawda dopiero w dlc - ale były :p

14. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Naprawdę zaczynają się zachowywać jak za przeproszeniem dzieciaki z piaskownicy, lubiałem EA ale teraz zaczynają za bardzo kozaczyć czym to oni nie są... Teraz niech T10 wystawi tym prostakom środkowy palec, i niech bloknie im markę Ferrari.

15. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Trzeba przyznać, że ktoś odpowiedzialny za PR w EA, łagodnie mówiąc dał ****, co już widać po waszych komentarzach, firmie która robi marne imitacje gier wyścigowych powinno zależeć na kontaktach w branży i zjednaniu sobie sojuszników, to że mają kilka udanych serii na swoim koncie nie uprawnia ich do panoszenia się. Moim zdaniem Forza powinna teraz wydać kilka grubych milionów na licencje na wyłączność, i potem jak przyjdzie czas na kolejnego odgrzewanego NFS'a przypomnieć o akcji z Porsche, i skończył by się ten cały NFS który leci na fejmie dawnych części gier które na prawdę lubiłem.

16. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :D
    Moderator...

17. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    :D
    Spam...

18. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ciesze się że Audi nie robi takiego czegoś :D
    Swoją drogą mogli by w końcu zapodać RS2!

19. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja tylko ubolewam nad kilkoma modelami. Reszta miała napęd na tył, i tych samochodów za cholerę nie mogłem ustawić tak, aby chociaż przyzwoicie się nimi jeździło.

20. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    EA rzeczywiście przesadziło.

21. mjetek

mjetek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Turn 10 nie zakazuje swoich "rzeczy" bo liczyli na 100% na to, ze ea zachowa sie wobec nich tak samo. Niestety, wiekszosc, BA, zdecydowana wiekszosc z nas nie bedzie plakala za brakiem ferrari i innych modeli w nfsach, bo jednak gramy w forze, prawda ? ;d

Wczytywanie...

Poleć forum