1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 czy warto multiplayer?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez karbon1992, Sierpień 7, 2012.

1. karbon1992

karbon1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak w temacie.Warto bawić sie w multiplayer? Narazię gram offline, gra jest świetna i dlatego myślę nad multiplayerem, Ale w tedy musiał bym kupic golda i online pass a to juz wydatek prawie 100 zł a za to mam nowego wiedzmina 2.

A jak wasze opinie co o tym sadzicie? Multiplayer w forza warty jest uwagi i ceny?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ta gra nie posiada online pass, moim zdaniem zdobądź Trial na 48 h i graj jak najwięcej i sam zdecyduj ;) Potem kup GOLD na 14 miesięcy tanio można dostać na allegro a jak ci się będzie bardo podobało polecam zakupić DLC które zawierają dodatkowe samochody :) Moim zdaniem multi jest warte polecenia oglądnij recenzje OG powinieneś się po tym przekonać .

4. karbon1992

karbon1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    oo fajnie myslałem ze posiada online pass:D poróbuje z tym trialem:D Dzięki za odpowiedz:D

5. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Niestety często - przynajmniej u mnie - trafiają się bezmózdzy idioci, którzy oklepują cię z każdej strony aby być pierwszym na mecie. Ale multi jest naprawdę dobre, tymbardziej, że nie ma online pass'a. :)

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dlatego najlepiej grać ze znajomymi :)

Wczytywanie...

Poleć forum