1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 GOTY- Brak aut z dlc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Luis1993k, Grudzień 22, 2014.

1. Luis1993k

Luis1993k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    problem z gra polega na tym, ze pomimo wgranych i odblokowanych dodatkow z DLC gra nie wczytala nowych aut. W autoviscie jest wszystko odblokowane natomiast w przegladzie aut brak nowych modeli. Czy ktos wie co moze byc powodem?
    Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy dodatki do innych gier działają? Na pewno w do dobrego folderu je wrzuciłeś i czy wykrywa je w pamięci masowej w oryginalnym dashboardzie? Jeśli nie pobrałeś patcha, to ściągnij najnowszy TU. Spróbuj jeszcze w DL włączyć opcję contpatch = true. Oraz odblokuj z konsoli za pomocą XM360 z zaktualizowaną bazą.

4. Luis1993k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W xm360 normalnie wykrylo i odblokowalo dodatki. Co do Tu jak wchodze na FM4 i wchodze w Menadzer akualizacji Tu to tam nic nie wyskakuje daje Y(pobieraj TU) czekam i nic sie nie dzieje, czyli tak jakby byl akutalny, bo wersja GOTY chyba ma w sobie aktualna wersje. Co najwazniejsze DLC z autovisty dziala a auta juz nie. W dl contpatch? Nie wiem gdzie to jest i gdzie sie to zmienia sec musze poczytac i zobacze.

No i jeszcze tak gre mam ogolnie wgrana w hdd/content/0000.../Forza4
    A dodatki hdd/content/40530910/000002/i tutaj sa dodatki takze wydaje mi sie ze poprawnie z tego co na forum wyszukalem.

Ahh no i niestety nie wiem czy inne dodatki dzialaja bo to moj pierwszy raz z jakimikolwiek dodatkami:).

Jeszcze jedna wazna informacja. Tam gdzie mam gry pojawily sie dwie okladki od Forzy przy czym gdy chce wlaczyc jedna z nich pojawia sie blad gry i komunikat "Nie mozna uruchomic gry. Pobierz ja ponownie."

5. pejakk

pejakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tą drugą płytę powinieneś wypakować do formatu XEX i przerzuć tylko jej content do folderu z dodatkami od gry, nie powinna widnieć w grach, zrobiłeś tak? Wersja GOTY posiada drugą płytę, którą trzeba rozpakować i wrzucić tam gdzie reszta dodatków, same pliki z DLC.

6. Luis1993k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobilem, ale po czasie bo najpierw wyczytalem na forum ze trzeba 2 plytowe gry wrzucac do jednego folderu oznaczonego dvd 1 dvd 2 ja tez tak zrobilem dopiero potem sie poprawilem. Dobra moze po prostu nagram to od nowa i wtedy zobaczymy czy to cos da. I wtedy sie odezwe co i jak.

7. Luis1993k

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawa wyglada nastepujaco.
    Ponowna instalacja nie dala nic poza tym ze mam juz tylko jedna okladke z forzy, autoviste wczytalo aut juz nie. Z ciekawosci sciagnalem penzoil car pack i ku mojemu zdziwieniu dziala. Hmm czyzby cos bylo nie tak z tymi DLC? Co dziwne wszystkie dlc wyswietlaja sie w Programach jako okladki obok np xm360. Sam juz nie wiem moze cos zle wrzucilem zle wgralem... ma ktos jakis pomysl? Gdy wyrzucam jeden z plikow DLC z folderu 0000...2 to w grze znowu pojawia sie monit o instalacji 2 dvd.

8. Smokersky

Smokersky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Istnieje w ogole cos takiego ? Tak dlugo czekalem na kompletna edycje Forzy 4, az w koncu zwatpilem po latach i kupilem zwyczajna. Nie mialem pojecia, ze powstala koniec koncow taka edycja FM4. Hmm.

9. zoltan1980

zoltan1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    GOTY to niestety nadal tylko zwykła edycja, z jednym lub dwoma kodami na DLC do pobrania...

10. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam GOTY u siebie i też nie mogę wgrać tej 2 płyty nawet przez xex. Ogólnie to deweloperzy coś tam odwalili w tej forzie 4 i trzeba zainstalować jakiś plugin do FSD co ściemnia, że jest włożona płyta a tak serio to jest to tylko powiązanie do lokacji na dysku, taki hack. I to po tym podobno działa ale musicie poszukać bo nie pamiętam jak to się nazywa.

11. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wszystkie dlc z autami do fm4 wrzucamy do:
    Hdd/content/16zer/title id fm4/00000002/ tutaj.
    Ewentualnie odblokować dlc w xm360- nie pamiętam już czy trzeba..
    Mam tak wszystkie dodatki wrzucone u siebie i działa.
    Z oryg: druga płyta do xex i folder content do content na hdd.
    Kopiować polecam w xexmenu, bo menager plików w fsd jest z deczka upośledzony...

Wczytywanie...

Poleć forum