1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FORZA MOTORSPORT 4 mały problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez zary, Styczeń 17, 2012.

1. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Mam 35 poziom w grze i wszystkie klasy aut. Gdy wchodzę w tryb WORLD TOUR to wyświetla mi się komunikat: Nie ma aktualnie żadnych startów, do których kwalifikują się twoje samochody. Dokup dodatkowe auta i/lub nabierz więcej doświadczenia i kontynuuj wyścigi w World Tour. Co mam zrobić? dobić do 40lvl czy kupić jakieś auto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    dokup auto

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Tylko jakie, nic nie jest napisane co mam dokładnie kupić bo wyświetla mi się te info i mam do wyboru OK lub ANULUJ te dwie opcje cofają mnie do głównego MENU ;/

5. devgron

devgron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie mam ten sam problem. Mam samochody z każdej klasy więc co mam dokupić?

6. pietrekt

pietrekt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    popatrz czym jada przeciwnicy, ewentualnie sprawdz w "ograniczenia". to moze byc kwestia stylu karoserii, kraju producenta lub rocznika auta.

7. Artur Biernat

Artur Biernat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Mam ten sam problem , samochody w każdej klasie ! i nic :/ wie ktoś co trzeba zrobić ?

Wczytywanie...

Poleć forum