1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 najszybszy samochód

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gregoriuss, Marzec 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gregoriuss

gregoriuss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ponownie, znalazłem pewien filmik który zapewne wiele z was już widziało ale dla jasności pokaże

i chciałbym się poradzić, czy zna ktoś konfigurację tej fury tak aby jechała tyle co na tym filmiku...? jest to możliwe...?

gdzieś wyczytałem że ten koleś, autor tego filmu wgrał jakiegoś czita i dla tego jest to możliwe...? podpowie ktoś...?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    konfikuracji napewno jako takiej niema i szczerze niemam pojecia czy jaka kolwiek fura by tyle jechala ja najwiecej jechalem 420km\ seryjnym autem niewiem jak bylo by po modyfikacjach trudno powiedziec.

4. lukione

lukione Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie da sie normalnie zrobić tej imprezy zeby takie obroty kręciła, na 100% jest to coś w grze zamieszane

5. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    koleś na profilu YT pisze że poda konfiguracje jak subskrybujesz jego film, ale szuka frajerów bo od 6 mies. nikomu nie wysłał żadnej konfiguracji. Bardzo mnie ciekawi jak on to zrobił.

6. tenraziel

tenraziel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Parametry wszystkie na przyspieszenie spróbuj ustawić a jak nie to Buggatti tylko zostaje :D

7. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    parametry zrobione, tak żeby fruwał...:) bugatti zrobiłem tak że lici 425 km/h ale ni cholery wiecej...:/

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Widocznie coś koleś ma w plikach pogrzebane z tego co widać to jeszcze nikt nie dostał od niego konfigu tego Subaru.

9. Mumin_85

Mumin_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Prawdopodobnie edytował baze która znajduje się na pierwszej płycie, sam to robiłem żeby odblokować unicorn cars a także warhoga (?) widziałem kiedyś veyrona po takiej modyfikacji który miał 11000 hp :)

10. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Nawet widać jak to autko śmiesznie przyspiesza, silnik sobie a prędkość sobie.

11. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Ja po zakupie częsci do Bugatti Veyrona 16.4 i ustawieniu tuningu, na trasie Le Mans Circuit de la Sarthe (pełny) wycisnąłem ok 440 km/h

12. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok 440 km/h to nie 560 które wykręca ten koleś...a co do edycji plików to jak można z bugatti zrobić 11000 hp ??

13. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jtag ponoć czyni cuda :)

14. Mumin_85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie potrzebujesz jtag aczkolwiek jest pomocny mam rgh i nie musze nagrywac plyty po kazdej modyfikacji, edytujesz baze danych w ktorej zawarte sa parametry wszystkich samochodow dlatego u mnie wszystkie samochody kosztuja 1 walute, a bugatti 11000 hp jak najbrdziej jest mozliwe jesli mozesz zmieniac parametry domyslne kazdego samochodu

15. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mumin_85 sory za głupie pytanie ale o co chodzi z tym JTAG i RGH ? mam przerobionego klocka i LT2.0+ latają wszystkie gierki, jak mozna edytować parametry aut? chyba że chodzi ci o edycje w samej grze, tj. kupno nowych podzespołów itp.?

16. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jestem ciekaw jakie części trzeba by było upchać do takiej imprezy by osiągnąć takie wyniki . Na twoim miejscu (nie mam pojęcia jak wygląda tuning w fm4) kombinował w tuningu by ustawić obroty w silniku na najwyższe tzn słabe przyspieszenie dla wysokiej prędkości

17. Mumin_85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W twoim przypadku sprawa wyglada nastepujaco, kazda modyfikacja wymaga nowego nagrania przerobionego obrazu iso, obrazu iso ktory zawiera przerobiona baze z danymi aut, aby przerobic baze nalezy obraz pierwszej plyty dvd otworzyc programe np. power iso (bądź xbox image browser) z katalogu Forza 4/Media/db/ wypakowac np na pulpit plik gamedb.sql nastepnie otworzyc programem SQLite Database Browser 2.0 wyzej wymieniony plik. Po otwarciu zauwazysz cos takiego [​IMG] [HR][/HR]Wchodzisz w Browse Data i widzisz cos takiego [HR][/HR][​IMG] w zakladce table wybierasz Data car [​IMG] [HR][/HR]w ten oto prosty sposob docierasz do parametrow, cen (Base cost) wszystkich samochodow i wedle wlasnego widzi misie zmienisz ustawienia. np Veyrona ktory ma 11000 HP. Po ukonczeniu zabaway koniecznie zapisujesz prace na pliku bazu i przez program taki jak np. power iso podmieniasz z domyslnym plikiem bazy. Zapisujesz obraz i nagrywasz. Jtag i RGH to modyfikacje konsoli pozwalajace na odplanie pirackich programow a takze miedzy innymi odplanie gier bez plyt

18. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wielkie Mumin_85 za konkretną odpowiedź, naprawdę fajnie to wytłumaczyłeś, powiedz mi tylko jeszcze czy po tych wszystkich przeróbkach plików i wypaleniu będzie to działać na moim slimie który ma LT_2.0+ ??

19. Mumin_85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jezeli zwykla dziala to ta tez bedzie

20. gregoriuss

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jestem mega ciekawy czy mi to wyjdzie...biorę się do roboty, jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

21. Mumin_85

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    spoko jak cos to pisz pw to chetnie pomoge

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum