1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Forza Motorsport 4 - Nasze oczekiwania , pomysły co należy poprawić , co dodać

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez sid2007, Grudzień 13, 2010.

1. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Witam.
    Wiem , że małe są szanse na to , aby panowie z Turn 10 przeczytali Nasze prośby , uwagi , spostrzeżenia nt. FM4 , ale jestem ciekaw czego oczekujecie od tej samochodówki.
    Jakie są Wasze propozycje na to , aby kolejna Forza była produkcją kompletną , zostawiającą konkurecję daleko w tyle (jak Ferrari Fiata 126p).
    Tutaj macie pierwszy oficjalny trailer produkcji
    YouTube - Forza 4 World Premiere Trailer HD VGA 2010 720p

2. Lotnik421 Xbox One

3. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Żeby zmienili liniowość tych przeciwników jak stoisz w miejscu to i i tak cię ominą
    a w GT 5 normalnie w ciebie wjadą

4. pnwelo

pnwelo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TarnĂłw, Poland
    Fall 2011 to poczekamy jeszcze... :/

5. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Może warto poczekać, a potem rozkoszować się kozacką rozgrywką?

6. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim zdaniem w tym aspekcie forza nie była taka zła. GT5 pokazało, że z inteligencją przeciwników jest u nich nie za bogato. W forzie natomiast za mało było różnorodności u przeciwników. Jeździli tą samą linią co zresztą doskonale było widać, gdy zatrudniliśmy kierowcę.
    Od nowej forzy oprócz lepszego ai oczekuje oczywiście lepszej grafiki - jak każdy. Chciałbym, aby kokpity wyglądały lepiej, bo to tam spędzam większość czasu.
    Model jazdy bardzo mi się podobał więc gdyby został taki jaki jest teraz, nie obrażę się.
    Delikatnie mogliby zmodyfikować system rozgrywki. Chodzi mi o to, że zdobywając nowy poziom kierowcy nie dostawać od razu veyrona, którego tak na prawdę możemy nie chcieć, tylko gotówkę którą możemy przeznaczyć na konkretne cele lub jeszcze lepszy model profitów pochodzący z bycia lepszym, bardziej doświadczonym kierowcą.
    Więcej wyścigów w niższych klasach. W forzie 3 było bardzo dużo ciekawych samochodów w klasach f e d, jednak zdecydowana większość kariery to r3, r2, r1. Dla mnie osobiście ten przeskok w mocy, szybkości i ogólnie prowadzeniu samochodów był zbyt szybki. Zaczęło mi się świetnie jeździć czymś tam w klasie D a już na mnie czeka C żeby zaraz zasiąść z Ferrari z B lub A. Podsumowując chodzi o balans rozgrywki i wykorzystanie tych pięknych modeli z niższych klas.
    Brakowało mi wyścigów długodystansowych. Nie myślę tu o zwiększeniu ich ilości w karierze, ale o opcji tworzenia ich czyli wyboru klasy i trasy. Jedna trasa na klasę to za mało, a wyścigi te oddają prawdziwego ducha ścigania, łapanie każdej sekundy itp. Poza tym przydały by się zasady typu jakie opony, pit stop itp
    Na pewno znalazłoby się więcej ale na chwile obecną są to największe moim zdaniem bolączki obecnej forzy ;)
    Btw. na trailerze świetnie wygląda opcja z otwieraniem samochodu ;) Mam nadzieje, że w ostatecznej wersji pojawi się takie coś;)

7. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    haha, jak staniesz w rl na torze to tez bedziesz liczyc ze przeciwnicy w Ciebie wjada? lol

apropo tematu na forum forzy sa 3 takie tematy i mozna pisasc propozycje (oczywiscie po angielsku)

Forzamotorsport.net Forums - FM Information & Feedback

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Zobaczyliście jeden filmik na dodatek z GT5 Prolog i się wypowiadacie...
    AI w GT5 jest normalne.

Czego oczekuje?
    Zmiennej atmosfery pogodowej, czegoś w rodzaju licencji, czyli po prostu różnorodne wyścigi, a nie tylko w kółko itd., żeby to się nie przejadło szybko.

9. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja w każdej forza mam po czasie serdecznie dość małej ilości tras i długich wyścigów. W F1 jakoś nie mam problemu jeździć po 10-20min, jednak w Forza 3 już po 5min przysypiałem. Tras jest bardzo mało, po czasie miałem wrażenie że jeżdżę ciągle po tych samych (potęgował to fakt, że większość jest z Forza 2 i brak jakichkolwiek zmiennych warunków pogodowych i pór dnia). Dodatkowo lekka poprawa oprawy graf i mamy grę idealną.

EDIT: W Forza 4 mogli by zrobić jakiś ciekawy tryb kariery, ten z poprzednich części podobał mi się średnio

10. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Chciałbym aby gra była bardziej emocjonujaca, bo Forza i GT to raczej gry sterylne, czyste, przez co zwyczajnie nudne. W takim SHIFT'cie mimo nie do końca realistycznego modelu jazdy, uderzenia i ogólnie całą otoczka była awesome. To samo z DiRT2. A Forzie jezdzimy jak po sznurku, zero emocji...

11. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Żeby każdy samochód sie inaczej zachowywał na torze , żeby było widać trasę chodzi mi o zakręty i oświetlenie toru , żeby poprawili grafikę , żeby dodali ze 100 nowych samochodów wtedy powiem że jest dobrą sciganką

12. Reji

Reji Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn
    a ja jestem ciekawy jak będzie się grało za pomocą kinect'a oby nie tak jak w Joy Ride... W sumie chyba tylko dlatego kupie FM 4 bo jakoś FM 3 mnie do siebie nie przekonało.....

13. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Forza 3 zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję, że w Forzie 4 pojawią się nocne i deszczowe wyścigi. Nie pogardziłbym również wyścigami na śniegu :) Rok to bardzo dużo czasu i mam nadzieję, że zostanie on w pełni wykorzystany, aby w nasze ręce trafiła dobra gra, która będzie mogła śmiało konkurować z GT 5;)

14. pepej003

pepej003 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm ja od nowej forzy najbardziej oczekuję zmiany pogodowych i zmiany dnia i nocy.
    Poza tym gra (forza 3) mnie się podobała bardzo, a szczególnie model jazdy.
    Wiadomo że jeśli wydaje się nową grę która jest kontynuacją serii to też należy zmienić wiele rzeczy.
    Jeśli chodzi o tryb kariery to według mnie najlepszą karierę jak do tej pory w grach samochodowych miało NFS Porsche, gdzie mogliśmy nawet sprzedawać części ze swojego auta. Te niezapomniane chwile gdy trzeba było zarobić pieniądze na wystartowaniu w jakimś rajdzie hmm...
    Myślę że nie ma szans na taki tryb w nowej forzie ale mam nadzieję że nie będzie on wyglądał tak jak w 3.
    Bo przejeżdżając kilka rajdów dostawaliśmy porsche, ferrari itp...

pozostaje mi tylko czekać na nową forzę:)

15. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dla mnie forza 3 jest świetna. W forza 4 wprowadził bym to czego brakuje w trójce. Powiele wcześniejsze wypowiedzi o warunkach pogodowych i zmiany pór dnia oraz bardziej urozmaicony tryb kariery. A od siebie dodam więcej furek z lat 90tych.

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Menu rodem z GT4.

17. Lord58

Lord58 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciekawe jak będzie z kinectem w forza 4 pewnie będzie jakiś tryb bo reszta normalnie będzie na padzie na kinect będzie wyprzedzanie i ten showroom

18. riders62

riders62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Ok więc Forza 3 to moja pierwsza gra na xboxa. Kupiłem ją rok temu , dlatego że jestem fanem motoryzacji oczekiwałem realizmu. Nie zawiodłem się. Ilość samochodów z paczkami jest naprawdę spora. Z lepszym modelem jazdy w grze się jeszcze nie spotkałem. Jedyne co to brak uczucia prędkości z widoku z kabiny. Jedynie z kamery z maski można coś tam poczuć , wiec to bym poprawił. Grafika również gdyby była lepsza sądze że nikt by się nie obraził :) W grę gram z drobnymi przerwami do teraz. Tak jak kilka osób mówiło przy dłuższej zabawie odczuwamy małą ilość tras. Ale nie martwię się o FM4 bo wiadome że będą starać się utrzeć nosa Gran Turismo , więc powinniśmy ujrzeć zmienne warunki pogodowe i pory dnia , może śnieg i szuter. Na razie zostaje mi męczyć 3 jeszcze roczek. Coś czuję że się nie zawiedziemy :)

19. M1cH4L3K

M1cH4L3K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    W sumie jakby była taka jak na filmie to do grafiki zastrzeżeń by nie było.
    Zdecydowanie chciałbym wielu rodzajów samochodów od starych gratów (Trabant np.) do nowiutkich maszyn.
    Zabrakło mi w 3 wielu samochodów które chciałbym zobaczyć jak np. Cadillac Escalade czy VW (Passat, Polo). Może nie są to wyścigowe maszyny, ale byłoby miło ;]

No i większa możliwość tuningu wizualnego ;]
    Nikomu by to nie przeszkadzało chyba, a byłby to miły akcent gdyby samemu z grata można było zrobić fajną poszerzoną rajdówkę czy coś (Zderzaki, spojlery itd.) ;]

20. Benny90PL

Benny90PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem jak najbardziej za tym rozwiązaniem :)

21. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Niech sprawią by model jazdy był trudniejszy, bardziej realistyczny czyli żeby wyprowadzanie auta z poślizgu przy 330km/h nie było banałem a utrata panowania nad pojazdem nie była prawie nierealna (w trójce trzeba baaardzo chcieć by stracić panowanie nad autem, to duży krok w tył od "dwójki")
    2. Więcej torów, więcej torów i więcej torów - obecna ich ilość jest żenująco mała a gra nudzi się przez to szybko. No w końcu ścigamy się po torach więc trasy to dla mnie 1/2 gry.
    3. Lepsza kariera single - lepsze ustawienie ograniczeń w wyścigach i lepszy ich balans który sprawi że sytuacje w których jedziemy 2 razy mocniejszą furą od AI nie będą powszechne.
    4. Zmienne warunki pogodowe - mamy 21 wiek i jak myślę już najwyższa pora by było to standardem.

Wczytywanie...

Poleć forum