Forza Motorsport 4 - Nasze oczekiwania , pomysły co należy poprawić , co dodać

Outsider

Użytkownik
Użytkownik
Chcialbym rajdy WRC, i jakas kariere typu: startujemy w ulicznych wyscigach (jak nfs u2 :)) potem ktos nas doststrzeze i da nam kontrakt i bedzie mial oczekiwania. jak sie spiszemy to dosatniemy lepsze kontrakty. to bylo by fajne bo takie co jest w gt i forzie nudne sie robi
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
-więcej tras po mieście i krajobrazami.
-lepsza grafika
-urozmaicili więcej rozgrywki
-więcej botów podczas rozgrywki na podzielonym ekranie
 

IamDJfromHell

Użytkownik
Użytkownik
Powinny być mieszane dyscypliny Drift , Okrążenia , w jedną stronę itp . takie wyścigi np jak są ogarnizowane na różnego typu imprezach itp. też dodałoby to grze smaczku .
Ale drift nie powiem też by mogli dopracować coś tak jak w Gridzie bo tam drift był po prostu nieziemski :)
 

tbg5

Użytkownik
Użytkownik
- wiecej aut (700+)
- wiecej torów (25+, łącznie 150+ konfiguracji)
- 12+ kierowców na torze
- rożne pory dnia (nie muszą się dynamicznie zmieniac)
- deszcz (też nie musi być dynamiczny)
Hmm, całkiem prawdopodobna lista, przecież nie wcisną nam znowu Forzy 2.5 (teraz już raczej 2.75)
 

Lord58

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej żeby było mniej aut tak 400 ale porządnie zrobione
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
lepszy widok z kokpitu(obecnie jest bardzo słaby)
zmienne warunki pogodowe, dzien, noc, snieg, deszcz
lepszy soundtrack :)
rajdy wrc tego mi brakuje najbardziej :)
 

przemo55

Banned
Użytkownik
Z tymi rajdami nie przesadzajcie bo wyjdzie z Forzy kolejne gran turismo .. Od wrc macie inne gry jak np... WRC. Czego lepszego byś się spodziewał od wrc w forzie ? Specjalnej kariery raczej nie a sam wyścig/rajd można rozegrać spokojnie w tamtej gierce wraz z licencjami na samochody, kierowców i całą otoczkę.
 

aabbcc

Użytkownik
Użytkownik
- wiecej aut (700+)
- wiecej torów (25+, łącznie 150+ konfiguracji)
- 12+ kierowców na torze
- rożne pory dnia (nie muszą się dynamicznie zmieniac)
- deszcz (też nie musi być dynamiczny)
Hmm, całkiem prawdopodobna lista, przecież nie wcisną nam znowu Forzy 2.5 (teraz już raczej 2.75)
Raczej Forzy 1,5, bo wszystkie trzy niczym się nie różnią, prócz coraz lepszej grafiki. ;)
Jak dla mnie aut nie musi być dużo, może być mało. Ważne aby były odczuwalne różnice pomiędzy jazdą nimi.
Tras jak najwięcej tylko się da bez względu na ilość DVD. Najlepiej w jakichś ciekawych miastach, mniej oklepanych niż np. Londyn i Niu Jork Siti. No i więcej klimatycznych torów, jak Maple Valley czy Fujimi Kaido też by się przydało. :)
Różne pory dnia, roku, warunki pogodowe.
Żeby nie było tak jak w FM3, że wyjechało się na pobocze i auto nagle zwalniało z 300 do kilkudziesięciu, tylko zrobić to realistycznie, np. jakieś kary czasowe albo konieczność wizyty w pitstopie.
Lepszy pitstop, żeby było w nim jakieś życie. :D
Kibice zamiast zlepku kilku pikseli.
Lepszy model zniszczeń.
Więcej kierowców na torze.
Jak się wywalimy to już lepiej żeby był restart jak w innych grach, że ekran gaśnie i auto z powrotem pojawia się na drodze, niż to co jest.
Koniec wyścigu gdy za mocno rozwalimy samochód.
To chyba tyle. :p
No i oczywiście zero zbędnych rzeczy typu gokarty, rajdy WRC itp.
 

Skobelek

Użytkownik
Użytkownik
co bedzie to bedzie ;)
 

nasada

Użytkownik
Użytkownik
wieksza ilosc aut lepszu tuning wizualny i zeby bylo pare wersi forda mustanga z 1967:p
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
"Normalny" dym z opon
Ciekawsza kariera
Poprawiona grafika
 

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym żeby poprawili troszkę grafike i widok z kokpitu.
 

oscar19856

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem:
-Tryb Kariery
-Warunki pogodowe
-Tak jak np. w PES ;) dowiaduję się podczas meczu że ktoś doznał kontuzji tak od Forzy bym chciał żeby podczas wyścigu były sytuacje np. ktoś URWAŁ koło i nie może kontynuować wyśigu
-Więcej wypadków
-Graficznie jest Beautiful choć mogło by być piękniej ;)
-Jakiś licencji lub szkoły jazdy
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżam temat. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co powinno znaleźć się w FM4?

Nie odświeżamy poza giełdą /Jechu
 

theversus

Użytkownik
Użytkownik
Moim skromnym zdaniem:
-Tryb Kariery
-Warunki pogodowe
-Tak jak np. w PES ;) dowiaduję się podczas meczu że ktoś doznał kontuzji tak od Forzy bym chciał żeby podczas wyścigu były sytuacje np. ktoś URWAŁ koło i nie może kontynuować wyśigu
-Więcej wypadków
-Graficznie jest Beautiful choć mogło by być piękniej ;)
-Jakiś licencji lub szkoły jazdy
Uważam że prawie wszystkie moje oczekiwania uwzględniono w tym poście. Chciałbym jeszcze żeby np. tak jak w GT albo NFS:HP spojlery "wysuwały się" przy wyższych prędkościach i chowały a także tworzyły opór przy hamowaniu.
 

Perzon

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem :
-Więcej odpadających części z aut
-Ciekawsze auta
-Pogoda / Pory dnia
 

Grezur

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że będzie lepsza od Gran Turismo 5 :) ale poki co zobaczymy jeszcze ;p
 

IaceQ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy jakieś nowe newsy dot. Forzy? Osobiście nie mogę się doczekać na tytuł, miałem Xboxa początkowo i ostro ciąłem w forze 3, potem PS3 i GT5, wróciłem znów do Xboxa i liczę mocno na tą grę że zwiększy przewagę nad GT5.
- rajdy imho zupełnie niepotrzebne,
- poprawiłbym kontakt samochodu z podłożem, w wielu grach współczesnych moim zdaniem jest to pomijane a kiedyś były na PC takie wyścigi jak Viper Racing, od nich Forza mogłaby się uczyć systemu zniszczeń i właśnie kontaktu samochodu z asfaltem.
- Jeśli będzie współpraca z kinectem na zasadzie oglądania samochodu zewsząd i wsiadania to miałbym takie życzenie aby nie było to tylko dla 10-20 samochodów możliwe a dla całej stawki lub conajmniej większości. Ponadto piękne byłoby móc operować gazem i posłuchać pracy silnika siedząc za kierownicą zależnie od wciśniętego gazu (otwartych szyb, zamkniętych drzwi), obawiam się żę na odpaleniu silnika się skończy a szkoda bo już jako mały bajtel marzyłem aby zasiąść i przygazować np ferrari. 30tka na karku ale nie powiem abym już o tym nie marzył :D
 

Do góry Bottom