Forza Motorsport 4 - nowe informacje.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Alex789

Użytkownik
Użytkownik


Na światło dzienne wypłynęły nowe szczegóły dotyczące Forza Motorsport 4 - najnowszej odsłony wyścigów będących dumą posiadaczy Xboxa 360.
Zgodnie z doniesieniami twórcy niemal pedantycznie traktują realizm rozgrywki. Wiadomo także co nieco o współpracy Kinecta z grą.

Jeśli chodzi o realizm, serwis MSN Autos ujawnił dość skromne, lecz bardzo wymowne informacje. Ekipa Turn 10 zadbała między innymi o to, by w ich nowej grze pojawiła się "najnowocześniejsza symulajcja tego, jak współczesne opony trzymają się lub ślizgają po nawierzchni, w zależności od różnych warunków wyścigu". Turn 10 co edycję podnosi poprzeczkę w tym zakresie, przy teogrocznej cześci do współpracy nad tym aspektem zaproszono znaną firmę Pirelli. twórcy liczą się z tym, że wprowadzone dzięki tej współpracy niuanse pozostaną
"niezauważalne dla większości graczy", jednak wierzą, że wąska grupka hardkorowców na pewno doceni wysiłki twórców.

Zespół pracujący nad grą wynajął też na okres dwóch-trzech dni każdy z autentycznych, dostępnych w Forzy 4 torów i przy pomocy kamer, aparatów fotograficznych oraz lokalizacji GPS zgromadził terabajty danych. Zebrany materiał ma pomóc w uczynieniu doświadczeń płynących z wirtualnej jazdy możliwie podobnymi do rzeczywistych.

Ponieważ Forza 4 to flagowy tytuł Microsoftu, twórcy nie zapomnieli o perle w koronie firmy, czyli kontrolerze Kinect. Podrygując przed kamerką będziemy mogli między innymi dokładnie rozglądać się po samochodzie - nie tylko między wyścigami, lecz także w ich trakcie. Odruchowe gibanie się na kanapie podczas poślizgów i ścinania zakrętów nie będzie więc bezproduktywne.

Premiera Forza Motorsport 4 jesienią 2011.

źródło: CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360,pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne
 

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawie, ciekawie. Z niecierpliwością czekam na jakiś trailer z gameplayem :):)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
o jaaaa... :D
nie jestem jakimś zagorzałym fanbojem x-a, i ps3 mi się podoba...ale forza 4 zmiażdży cyce plejce i GT5. tak coś czuję...
i dobrze, że turn10 idzie w kierunku dopracowania fizyki opon.
to kluczowy element w każdej porządnej symulacji. vide LFS.
jest na co czekać. i fajny nius. :)
 

flo

Użytkownik
Użytkownik
dobrze ze GT5 juz wyszlo, bo jakby sie dowiedzieli o tym to znowu by odlozyli premiere zeby zaimplementowac ta technologie z oponami od Forzy :D
 

T0Mmy

Banned
Z tymi oponami to dobre . Teraz zamiast samochodu będą sie liczyły jakie sie ma opony . LOL
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Ale będzie jazdaaaaaaaaaaaaa! :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W mowie erotycznej powiedział bym: " Ale robią nam chcice na tą Forze" :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak dla mnie to tej grze brakuje tylko lepszych widoków z kokpitów i możliwości poruszania głową w stylu Shifta lub TDU2. Reszta jest perfekcyjna, a z tego, co możemy wyczytać - będzie jeszcze lepsza! Nie mogę się doczekać E3 ;)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z tymi oponami to dobre . Teraz zamiast samochodu będą sie liczyły jakie sie ma opony . LOL
wiesz...zawsze możesz pograć w kolejną mutację NFS-a. :)

tam nie liczy się, jakie masz opony, tylko jakie naklej... tzn samochód, przepraszam. :D

reasumując- forza motorsport to gra aspirująca do symulatora, a nie edytor graficzny, do wizualnego tuningu. ;)
tuning graficzny jest li tylko dodatkiem, forza motorsport! :p
 

raflooldz

Banned
mały OT

wiesz...zawsze możesz pograć w kolejną mutację NFS-a. :)

tam nie liczy się, jakie masz opony, tylko jakie naklej... tzn samochód, przepraszam. :D

reasumując- forza motorsport to gra aspirująca do symulatora, a nie edytor graficzny, do wizualnego tuningu. ;)
tuning graficzny jest li tylko dodatkiem, forza motorsport! :p
nie wiem czy grałeś w najnowszą 'mutację NFS-a' ale zjadła ona wszystkie poprzednie części.

Forza 3 - świetne wyścigi, ale na dłuższą metę na single są po prostu nudne. Ale do gry na Split Screen najlepsza opcja ;)
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Świetne informacje ;) bardzo dobrze, że skupiają się na takich aspektach jak opony. Gra na pewno będzie jeszcze bardziej realistyczna niż poprzedniczka :)

Niech pojawi się deszcz, noc, kilkanaście nowych samochodów, nieco ulepszona grafika i FM4 może śmiało konkurować z GT5 :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję , że powstanie z tego król ( w miarę realistycznych) wyścigów na konsolę. Tylko żeby jeszcze Microsoft zniósł to denne i nikomu nie potrzebne ( nawet im , przecież kierownic już nie robią) ograniczenie w wyborze kiery.... Każde kółko podczepione do USB jest kompatybilne....marzenie.
Oczywiście Forza Motorsport 4 to w tym roku must have!
 

macieqm

Użytkownik
Użytkownik
nie mogę się doczekać tej gry. Mam nadzieje że poprawią grafikę i dodadzą nowe samochody
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Forza 2: fajne bajerki do tunigowania wozów, fajne naklejki itp. Model jazdy jedak nie przypadł mi do gustu.
Forza 3: troszeczkę mniej bajerów do tuningu, ale za to 100 razy lepszy model jazdy.
Jak by w Forza 4 połączyli te dwie gry z najlepszymi materiałami i dodali kilka nowości i bajerów.... gierka obowiązkowa!
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli coś zrobią z tym, aby nie wiało nudą po paru wyścigach może być fajnie. I nie potrzebuję 1000 samochodów, tylko ma być wciągająca!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
na Forzie 2 zmarnowałem z 30 godzin mojego życia, grałem w nią z nudów, jednak jechanie kosmicznej ilości okrążeń, z czego każde ma trylion km jakoś nie przypadło mi do gustu.. wolę arcadowe wyścigi
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
I to jest to !
Nie moge się doczekać ! :)
Po *********j trójce spodziewam się jeszcze lepszej czwórki ! :)
Niech też dają jakiś cykl pogodowy jak w GT5 bo brak tego cyklu był chyba jedynym minusem trójki
 

Szpaner94

Banned
Jeśli chodzi o realizm, serwis MSN Autos ujawnił dość skromne, lecz bardzo wymowne informacje. Ekipa Turn 10 zadbała między innymi o to, by w ich nowej grze pojawiła się "najnowocześniejsza symulajcja tego, jak współczesne opony trzymają się lub ślizgają po nawierzchni, w zależności od różnych warunków wyścigu". Turn 10 co edycję podnosi poprzeczkę w tym zakresie, przy teogrocznej cześci do współpracy nad tym aspektem zaproszono znaną firmę Pirelli. twórcy liczą się z tym, że wprowadzone dzięki tej współpracy niuanse pozostaną
"niezauważalne dla większości graczy", jednak wierzą, że wąska grupka hardkorowców na pewno doceni wysiłki twórców.

Boner....

Ferrari 458 Italia...

Po co grać w inne gry ? Forza 4 wymiecie odgrzewaną padlinę....
 

Pawepek

Użytkownik
Użytkownik
Niech pojawi się deszcz, noc, kilkanaście nowych samochodów, nieco ulepszona grafika i FM4 może śmiało konkurować z GT5
Bląd już Forza 3 była lepsza od GT4 in HD Updated forever Edition.
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Łooo, super. F3 na Split Screen owni, ta pewnie będzie jeszcze lepsza.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom